دانشگاه مونت سنت وینسنت

Mount Saint Vincent University

DLI:O19301947442
واقع در: Halifax, Nova Scotia
نوع موسسه : University
رتبه: -59
دوره‌ها: 45 دوره
تعداد دانشجو: +4250 نفر
وب‌سایت https://www.msvu.ca

شرایط تحصیل در دانشگاه سنت وینسنت کانادا برای دانشجویان

در این مقاله به معرفی یکی از دانشگاه‌های خوب کانادا به نام سنت وینسنت پرداخته‌ایم. دانشگاه سنت وینست کانادا علاوه بر این‌که کیفیت آموزش را تضمین می‌کند، دارای پردیسی زیبا نیز می‌باشد.

فهرست مطالب

 

 • معرفی دانشگاه سنت وینسنت کانادا
 • رتبه‌بندی دانشگاه سنت وینسنت کانادا
 • تعداد دانشجویان ثبت‌نامی در دانشگاه سنت وینسنت کانادا در سال 2019
 • شهریه دانشگاه سنت وینسنت کانادا
 • سایت رسمی دانشگاه سنت وینسنت کانادا
 • رشته‌های ارائه‌شده در دانشگاه سنت وینست کانادا
 • مراحل ثبت‌نام در دانشگاه سنت وینست کانادا
 • شرایط پذیرش در دانشگاه سنت وینست کانادا
 • بورسیه تحصیلی در دانشگاه سنت وینست کانادا

 • اقامت در دانشگاه سنت وینسنت کانادا

معرفی دانشگاه سنت وینسنت کانادا

دانشگاه سنت وینسنت کانادا(MSVU)  در سال 1873 تأسیس شد. ساختمان این دانشگاه در یک پردیس زیبا، مشرف به آب‌های حوزه بدفورد واقع شده است و فقط چند دقیقه با منطقه تجاری هالیفاکس واقع در استان نوا اسکوشیای کانادا، فاصله دارد. ترکیبی متنوع از زنان و مردان از سراسر کانادا و بیش از 50 کشور دیگر از برنامه‌های این دانشگاه بهره می‌برند. متوسط کلاس‌های این دانشگاه در سال اول 23 نفر هست. دانشگاه سنت وینست کانادا در امر آموزش از رویکردی شخصی (نفربه‌نفر) پیروی می‌کند، که این به‌منزله فرصتی ارزشمند برای دانشجویان است. دانشگاه سنت وینسنت کانادا از رهبران آموزش مجازی هست و برنامه‌های آنلاین بسیار متنوعی برای دوره‌های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می‌دهد.

دانشگاه سنت وینسنت کانادا سابقه‌ای درخشان و طولانی در ارائه برنامه‌های آموزشی تعاونی در منطقه آتلانتیک دارد، که این برنامه‌ها همراه با دوره‌های کارآموزی نیز می‌باشند. این دانشگاه طیف گسترده‌ای از برنامه‌های تحصیلات تکمیلی را نیز ارائه می‌دهد، از جمله: کارشناسی ارشد روابط عمومی و دکترای مطالعات آموزشی، که ابتکاری مشترک با شرکای دانشگاه نوا اسکوشیا هست. دانشگاه سنت وینست کانادا دارای سه گروه تحقیقاتیCRC و چندین گروه تحقیقاتی به‌نام دیگر، از جمله: Atlantic NSERC Chair با هدف اصلی افزایش مشارکت زنا در رشته‌های مهندسی و علوم، است.

در دانشگاه سنت وینسنت کانادا، دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد از مزایای بسیار زیادی که در دانشگاه‌های بزرگ‌تر غیرمعمول است، بهره می‌برند. به‌عنوان مثال: آن‌ها می‌توانند به‌عنوان دستیار تحقیقاتی در کنار اساتیدی که در رشته‌های خود متخصص هستند، فعالیت کنند. (از بیماری آلزایمر و پیری گرفته تا امنیت غذایی، رشد کودک، ناتوانی در یادگیری و موارد دیگر).

این دانشگاه تدریس باکیفیت را تضمین می‌کند؛ چرا که تعداد دانشجویان در هر کلاس اندک است. دانشگاه سنت وینسنت کانادا، یک دانشگاه کوچک است؛ به این معنی که شما می‌توانید مطمئن باشید که با نام خود شناخته می‌شوید، نه شماره دانشجویی. کلاس‌ها کم‌جمعیت و استادان در دسترس هستند و فرصت‌های زیادی برای شرکت در همه چیز از جمله: تحقیقات عملی تا ورزش و انجمن‌ها، وجود دارد.

 

رتبه‌بندی دانشگاه سنت وینسنت کانادا

دانشگاه سنت وینسنت کانادا داری رتبه جهانی 2630 می‌باشد. این دانشگاه هم‌چنین در قاره خود دارای رتبه 661 و در کشور کانادا دارای رتبه 58 است.

تعداد دانشجویان ثبت‌نامی در دانشگاه سنت وینسنت کانادا در سال 2019

تمام‌وقت (کارشناسی ارشد): 2431

پاره‌وقت (کارشناسی ارشد): 571

تمام‌وقت (کارشناسی): 140

پاره‌وقت (کارشناسی): 661

شهریه دانشگاه سنت وینسنت کانادا

دانشجویان کانادایی:

دوره کارشناسی: 6649 دلار -7932 دلار

دوره تحصیلات تکمیلی: 5193 دلار - 5963 دلار

دانشجویان بین‌المللی:

دوره کارشناسی:15864 دلار

دوره تحصیلات تکمیلی: 10722 دلار

سایت رسمی دانشگاه سنت وینسنت کانادا

اطلاعات مورد نیاز در مورد دانشگاه سنت وینسنت کانادا را می‌توانید در سایت رسمی دانشگاه به آدرس www.msvu.ca بیابید.

از طریق لینک زیر نیز می‌توانید موقعیت و محوطه دانشگاه را مشاهده کنید.

رشته‌های ارائه‌شده در دانشگاه سنت وینسنت کانادا

کارشناسی:

 • تغذیه کاربردی انسان
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت گردشگری و مهمانداری
 • مطالعات کودک و نوجوان
 • روابط عمومی
 • علوم

این مرکز آموزشی علاوه‌بر اعطای مدرک کارشناسی در رشته‌های ذکرشده در بالا، دیپلم و گواهینامه‌های مختلف دیگری نیز به دانشجویان اعطا می‌کند.

کارشناسی ارشد:

 • تغذیه کاربردی انسان
 • مطالعات کودک و نوجوان
 • روابط عمومی و مطالعات ارتباطی
 • مطالعات خانواده و پیری‌شناسی
 • مطالعات زنان و جنسیت
 • آموزش

بورسیه تحصیلی در دانشگاه سنت وینسنت کانادا

دانشگاه سنت وینست کانادا بورس‌های تحصیلی متعدد و مختلفی را در دسترس دانشجویان قرار می‌دهد. استفاده از بعضی از این بورسیه‌ها مستلزم تکمیل فرآیند درخواست است. در زیر می‌توانید یک لیست کوتاهی از بورسیه‌های تحصیلی موجود در این دانشگاه را ببینید.

 • بورسیه ورودی (برای متقاضیان واجد شرایط به‌صورت خودکار در نظر گرفته می‌شود): به‌منظور استفاده از این نوع بورس تحصیلی باید درخواست پذیرش خود را تا اول مارس 2020 به دانشگاه ارسال کنید.
 • بورسیه ورودی الماس: این بورسیه به دانشجویان بالای 25 سال که برای اولین بار وارد دانشگاه می‌شوند یا دانشجویانی که بعد رهایی تحصیل برای مدتی دوباره به دانشگاه برمی‌گردند، تعلق می‌گیرد.

 این بورسیه به متقاضیان دبیرستانی (با معدل 80٪ و بیشتر) که تا قبل از اول مارس 2020 درخواست پذیرش دهند، به‌صورت خودکار تعلق می‌گیرد.

 • بورسیه ورودی نیازمند ارسال درخواست: دانش آموزان دبیرستانی (با معدل 80٪ با بیشتر) که تا قبل از اول مارس 2020 درخواست پذیرش دهند، واجد شرایط خواهند بود و باید مدارک درخواستی را در اختیار دانشگاه قرار دهند.
 • بورسیه پرزیدنت: هرساله تعداد محدودی بورسیه پرزیدنت به متقاضیان برتر ارائه می‌شود. برای واجد شرایط بودن متقاضی باید معدل تحصیلی بالایی داشته باشد، و هم‌چنین مدارکی دال بر مفید بودن در مدرسه /جامعه خود ارائه دهند.

اقامت در دانشگاه سنت وینسنت کانادا

این دانشگاه دارای سه ساختمان اقامتی مبله به نام‌های: Assisi، The Birches و Westwood در پردیس زیبای خود هست و به همه دانشجویان خود پیشنهاد اقامت در آن‌ها را می‌دهد. Assisi و Birches دارای اتاق‌های سنتی تک نفر هستند، در حالی‌که Westwood به شما فرصت اقامت در اتاق‌های تک‌نفره درجه‌یک یا اقامت در محیطی مانند آپارتمان را می‌دهد. به‌منظور استفاده از اقامتگاه‌های دانشگاه، شما بایستی فرم درخواست مربوطه را تکمیل کنید.

 

هزینه اقامتگاه‌های دانشگاه سنت وینسنت کانادا

زمان تکمیل درخواست اقامتگاه بایستی بیعانه‌ای به مبلغ 300 $پرداخت شود. پس از دریافت درخواست و اختصاص اتاق، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می‌شود و باید طی 14 روز 200 $دیگر پرداخت کنید. اگر ظرف 14 روز واریزی شما را دریافت نکنیم، اتاق به فرد دیگری اختصاص خواهد یافت. بیعانه مربوط به ساختمان وست وود به‌عنوان امانت خسارت نگهداری می‌شوند، و  بسته به شرایط آپارتمان و اتاق شما در زمان تسویه‌حساب، بخشی یا تمام بیعانه به شما برگشت داده می‌شود. جدول زیر نرخ اتاق‌های مختلف برای ماه‌های می تا آگوست در سال 2020 را نشان می‌دهد. توجه داشته باشید که این مبالغ ممکن است تغییر کنند و در زمان رزرو اتاق قطعی می‌شوند.

اتاق تک‌نفره اقتصادی (Assisi Hall or The Birches)                                                         52.02 $

اتاق تک‌نفره درجه‌یک (وست وود)                                                                                  $57.89

    اتاق دونفره سنتی (2 تخت یک‌نفره یا 1 تخت دونفره)                                         $69.52                   

    سوییت (2 اتاق‌خواب یا یک اتاق دونفره با حمام اختصاصی)$81.25                                                   

   آپارتمان وست وود (4 اتاق‌خواب)                                                                                       $104.80

   آپارتمان وست وود (2 اتاق‌خواب) $87.21                                                                                     

  آپارتمان وست وود (1 اتاق‌خواب) $11.50                                                                                     

 

کلیه نرخ‌های فوق برای یک‌شب اقامت است، و شامل: پارکینگ، گذرگاه‌های ورزشی و کلیه مالیات و ملحفه می‌باشد. برای رسیدن به اهداف تحصیلی در کشور زیبای کانادا، داشتن یک راهنما شما را در شناخت، تصمیم‌گیری و انتخاب هر چه بهتر کمک خواهد کرد. ما در کانادا اپلای با افتخار آماده اطلاع‌رسانی و پاسخ‌گویی به سؤالات شما هستیم تا شما با اطمینان مسیر خود را جهت رسیدن به اهدافتان انتخاب کنید.

مهلت

تاریخ شروع
مهلت ارسال
وضعیت
8/1/2021
2/15/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
12/1/2021
6/19/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد
5/1/2022
11/2/2022
بسته
i
پرداخت شهریه متقاضیان توسط شرکت ویناپرداخت با تخفیف کارمزد تا 30 درصد و بهترین نرخ می باشد

لیست برنامه‌ها (45)

برای استفاده از امکانات کانادااپلای یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ