کالج رد ریورRed River College
توضیحات

 

کالج رد ریور (RRC) یک کالج عمومی است که در وینیپگ ، مانیتوبا ، کانادا واقع شده است. این بزرگترین انستیتو یادگیری کاربردی و تحقیقات کاربردی استان با بیش از 200 مدرک علمی ، برنامه های دیپلم و گواهینامه و بیش از 30،000 ثبت نام سالانه است. کالج رد ریور از طریق آموزش عالی برنده جوایز متعددی شده است و آموزش تجهیزات پیشرفته در سراسر 9 دانشکده ، دانشجویان خود را آماده می کند تا در زمینه های مورد علاقه خود رهبر شوند ، و درس توام  با صنعت مورد آموزش باعث می شود تا آموزش ها کاربردی و علمی با هم پیش برود.

 

در کالج رد ریور ، ما به موفقیت های دانشجویان خود افتخار می کنیم زیرا دلیل آنها این است که ما در اینجا هستیم. هدف ما ارائه بالاترین کیفیت آموزشی در دسترس است و دانشجویان را مستقیماً به سمت اشتغال سوق می دهد. ما در تلاش هستیم تا برنامه های آموزشی خود را از طریق مشارکت با صنعت و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و درخشان حفظ کنیم.

چرا کالج رد ریور؟

این کالج با توجه به تعداد روز افزون دانشجویان و نیازهای بازار همواره د رحال گسترش امکانات مکانی و علمی به روز برای بالابردن سطح کالج در مقایسه با سایر رقبا می باشد و این روندی دائمی و پویا است.

ارزش کالج رد یور:

یادگیری: RRC به آموزش یادگیرنده محور عمل می کند و درگیر یک فرهنگ یادگیری مداوم است.

احترام: در تمام تعامل ما با انصاف ، ادب و شفقت عمل می شود.

فراگیر بودن: با ایجاد محیطی که همه در آن احساس ارزشمندی ، احترام و درگیری برای مشارکت در یک سازمان فراگیر و متنوع را حس می کنند.

صداقت: RRC با مدیریت صادقانه و اخلاقی در مدیریت منابع و اطلاعاتی که به آنها واگذار شده است ، عمل می کند.

پایداری: RRC به سه ستون پایداری متعهد است: اجتماعی ، زیست محیطی و اقتصادی.

خدمات به جامعه : RRC برای ارتقاء کیفیت زندگی با جامعه و محیط بیرونی خود مشارکت می کند و به آن کمک می کند.

 

لیست برنامه‌ها (22)