کالج عمومی ونکوور

Vancouver Community College

DLI:O19279717512
واقع در: Vancouver
نوع: , College
رتبه: -
دوره‌ها: 27
تعداد دانشجو: +23000 نفر
وب‌سایت https://www.vcc.ca
توضیحات

 

به کالج عمومی ونکوور VCC خوش آمدید. از سال 1965 ، VCC براساس تعهد ما به جامعه ، با رویکردی دانش محور، این کالج با ارائه رشته های بازار محور به شهرت قوی و شایسته ای رسیده است. ما در تلاش هستیم تا فرصت های جدیدی ایجاد کنیم و تجربیات آموزشی غنی شده را برای همه دانش آموزان خود ارائه دهیم.

VCC واقع در قلب شهر ونکوور، محیط های دانشگاهی ، فرهنگی و اجتماعی را آموزش می دهد که الهام بخش آموزش های مربوط به دنیای واقعی هستند. امکانات ما در پردیس - از جمله رستوران ، فروشگاه ماشین ، و سالن و آب گرم تازه بازسازی شده VCC - به دانشجویان این امکان را می دهد تا ضمن دریافت  خدمات با کمترین هزینه با کیفیت بالا ، در محیط مرکز شهر و شرق ونکوور ، مهارت و آموزش خود را ارتقاء دهند.

VCC مفتخر است که الهام بخش نسل جدیدی از دانشجویان برای کشف احساسات خود ، به دست آوردن مهارت های اساسی و یادگیری آنچه در موفقیت در یک نیروی کار رقابتی است ، می باشد. با بیش از 23000 دانش آموز ، از جمله تعداد فزاینده ای از یادگیرندگان داخلی و بین المللی ، 1100 کارمند و بودجه سالانه 105 میلیون دلار ، VCC یک بازیگر کلیدی در چشم انداز بعد از دوره متوسطه در استان بریتیش کلمبیا است. ارتباطات ما با صنعت این فرصت را ایجاد می کند  که دانشجویان ما مستقیماً به کارفرمایان دسترسی دارند در حالی که الگوی دسترسی ما و مشارکت های ما در سراسر بخش بعد از متوسطه به دانشجویان کمک می کند تا در هر مرحله از سفر آموزشی خود به اهداف خود برسند.

تعهد ما به تنوع ، دسترسی ، کیفیت و ارتباط کار و آموزش است  ،که  VCC را به مکانی منحصر به فرد و جالب برای مطالعه تبدیل می کند. ما معتقدیم که دانشجویان VCC پتانسیل نامحدودی دارند ، و این وظیفه ماست که اطمینان دهیم که فارغ التحصیلان ما به مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت خود مجهز هستند.

چرا کالج جامعه ونکوور؟

انتخاب کالج مناسب در کانادا یک تصمیم بزرگ و سرمایه گذاری مهم در آینده شماست. کالج عمومی ونکوور 50 سال است که برنامه هایی با کیفیت بالا را به دانشجویان کانادایی و بین المللی ارائه می دهد. اعضای هیات علمی و تیمی متخصص و متخصص در VCC متعهد هستند به دانشجویان بین المللی در دستیابی به اهداف آموزشی و شغلی خود کمک کنند.

مزایای تحصیل در کالج عمومی ونکوور:

• شما در یکی از بزرگترین دانشکده های معتبر دولتی در B.C عضو می شوید.

• مهارت های شغلی و دانشگاهی را به دست می اورید که در دنیای واقعی قابل استفاده است. همکاری های جدی ما با تجارت و صنعت تضمین می کند که مهارت ها و مهارت های شما مرتبط و تقاضا هستند.

• با بهترین اساتید آموزش خود را تکمیل می کنید. مدرسان ما متخصصان بسیار ماهر و دارای تجربه دنیای واقعی در زمینه های تخصصی خود هستند.و بسیاری برنده جوایز ملی شده اند.

• کلاس های کوچک به شما اطمینان می دهند که توجه شخصی شما را از مربیان خود جلب کنید و فرصتی برای تعامل با همکلاسی های خود داشته باشید.

• خدمات مشاوره رایگان توسط مدرسان حرفه ای و با تجربه در مراکز یادگیری VCC ارائه می شود.

• فرهنگ و سبک زندگی را در ونکوور - یکی از زیباترین شهرهای جهان تجربه کنید.

• شما کمترین شهریه را نسبت به سایر موسسات آموزشی د راستان می پردازید.

• تنوع رشته های مورد ارائه فرصتی مغانم برای انتخاب مسیر شغلی شما است.

• فارغ التحصیلان کالج عمومی ونکوور می توانند تحصیلات خود را در سایر مؤسسات عالی کانادا ادامه دهند.

یک کار عالی در کانادا به دست آورید. مجوز کار را کسب کنید و در مورد شیوه های کار کانادایی بیاموزید ، و مهارت های انگلیسی و شغلی خود را تقویت کنید.

 

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید