کالج فن آوری آلبرتای جنوبیSouthern Alberta Institute of Technology
توضیحات

 

انستیتوی فناوری آلبرتای جنوبی یا پلی تکنیک SAIT قدیمی ترین مؤسسه تحصیلی بعد از دیپلم  کلگری و اولین پلی تکنیک  عمومی کانادا است. در سال 2012 ، SAIT بزرگترین گسترش در تاریخ خود ، یعنی  مجتمع تجاری و فناوری 400 میلیون دلاری را تکمیل کرد ، که فضای آموزش مبتنی بر مهارت را در زمینه انرژی ، ساخت و ساز و تولید فراهم می کند. حدود 60 درصد کارها روی این مجموعه توسط دانشکده SAIT انجام شده است.

SAIT که در سال 1916 تأسیس شد ، هم اکنون بیش از 50،000 دانشجو دارد و دو دوره لیسانس ، چهار مدرک کاربردی و 84 برنامه دیپلم و گواهینامه ، و همچنین دوره های کارورزی ، و دورههای تکمیلی برای کارکنتن شرکت ها بر اساس نیاز انها را ارائه می دهد. پردیس اصلی آن در نزدیکی مرکز شهر کلگری است. خوابگاه دانشجویی در دو طبقه مدرن در گوشه شمال شرقی پردیس ارائه می شود که دارای امنیت 24 ساعته ، خشکشویی در محل و فضای تفریحی / مطالعه است.

 

SAIT عضوانجمن پلی تکنیک کانادا است. پلی تکنیک یک مؤسسه مبتنی بر فن آوری و مبتنی بر مهارت است. به طور معمول روابط تنگاتنگی با صنعت دارد ، بر تحقیقات کاربردی و نوآوری تأکید می کند و مدارک کارشناسی چهار ساله را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، با همکاری دانشگاه کالگری و Innovate Calgary ، SAIT مرکز نوآوری Kinetica را در اختیار شما قرار می دهد ، که فضای آزمایشگاهی مشترکی را برای توسعه راه حل های فناوری برای بخش انرژی فراهم می کند.

دانش آموزان SAIT بین هشت مدرسه دانشگاهی تقسیم می شوند: تجارت ، ساخت و ساز ، انرژی ، بهداشت و ایمنی عمومی ، هتل داری و گردشگری ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ، تولید و اتوماسیون و حمل و نقل. مبانی زبان انگلیسی و ارتقاء علمی از طریق مرکز موفقیت Lamb Learner ارائه می شود.

چرا مؤسسه فناوری آلبرتای جنوبی؟

مؤسسه فناوری آلبرتای جنوبی (SAIT) با اشتیاق - که توسط دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان ما به اشتراک گذاشته شده است - برای شکل دادن به دنیاهای جدید به عنوان کارآفرین ، رهبر و سازندگان جامعه ساخته شده است.

آموزش در SAIT تجربه عملی و دانش نظری را در زمینه دنیای واقعی به دانش آموزان ارائه می دهد. دانش آموزان از یادگیری دستی در آزمایشگاه ها و کلاس های درس منحصر به فرد ، مشارکت در تحقیقات کاربردی در دانشگاه با شرکت های صنعتی و در بسیاری از برنامه ها ، استخدام موقت و کار در محیط واقعی برای دانشجویان فراهم شده  که آنها را قادر می سازد تا یادگیری خود را برای رفع نیازهای فعلی صنعت به کار گیرند. مشارکت های نزدیک SAIT با صنعت ، دولت و سایر نیازهای آتی کمک می کند تا دانش آموزان مهارت و ارتباط لازم را برای موفقیت در اقتصادهای محلی ، ملی و جهانی کسب کنند.

 

لیست برنامه‌ها (55)