کالج موهاکMohawk College
توضیحات

کالج موهاک کالج عمومی هنر و فناوری کاربردی است که در تورنتو و همیلتون در اونتاریو ، کانادا واقع شده است. موهاک به بیش از 16،500 دانش آموز و کارآموز خدمت می کند و به عنوان یک رهبر در آموزش رشته های کاربردی شناخته می شود. دیپلم کالج در اونتاریو به صورت یک و دو ساله ، دیپلم های پیشرفته سه ساله کالج اونتاریو ، گواهینامه های یک ساله ارشد دانشگاه اونتاریو و مدارک لیسانس چهار ساله را ارائه می دهد ،و همچنین یکی از بزرگترین مرکز کارورزی در اونتاریو است که سالانه به بیش از 4000 دانش آموز و کارورز در مؤسسه its مهارت ، کارآموزی و تحقیقات ، منابع و آموزش خود در شهر Stoney Creek ، اونتاریو آموزش می دهد.

مزیت های موهاک کالج؟

این کالج به عنوان نمونه ای از جدیدترین برنامه ها برای افزایش کارآموزان و متقاضیان بازار کار با بالاترین استاندارد روز هدف گذاری کرده است این موقعیت موهاک را به عنوان یک انتخاب برتر برای دانشجویان داخلی و بین المللی که به دنبال تجارب و خدمات یادگیری در دنیای واقعی و متناسب با نیازهایشان هستند قرار می دهد. همچنین  این موقعیت، موهاک را به عنوان یک کالج ایده آل برای کارفرمایان علاقمند به همکاری با ما و جذب فارغ التحصیلان بسیار مطلوب ما قرار می دهد.

چرا کالج موهاوک؟

در این  کالج شعار ما  "آینده آماده است. برای زندگی می آموزیم"است . ما دانش آموختگان بسیار ماهر را برای موفقیت و مشارکت در جامعه کانادا و جهان آموزش می دهیم. ارزش های بنیادی ما کارها و تدوین برنامه های نوین  ما را راهنمایی می کنند ، فرهنگ نوآوری خود را تعریف می کنند و دانش آموزان ، کارکنان و جامعه را مورد توجه قرار می دهند. دانش آموزان و یادگیری در قلب همه آنچه ما انجام می دهیم قرار دارند. ما متعهد به تعالی هستیم. ما متعهد به نوآوری در آموزش ، خدمات برای کارفرمایان  و خدمات دانشجویی هستیم. ما جامعه خود را درگیر می کنیم. ما به جامعه ای  که هستیم پاسخگو هستیم و همکاری می کنیم. ما فراگیر هستیم. ما یک محیط آموزشی و پشتیبانی را برای همه تضمین می کنیم. ما پاسخگو هستیم. ما با صداقت ، شفافیت عمل می کنیم و تصمیمات خود را بر اساس شواهد بنا می کنیم.

 

لیست برنامه‌ها (101)