دانشکده کسب و کار دیلون در لت بریج

Dhillon School of Business at University of Lethbridge

DLI:O18776949622
واقع در: Lethbridge
نوع: University
رتبه: -
دوره‌ها: 291
تعداد دانشجو: +1730 نفر
توضیحات

دانشکده کسب و کار دیلون در لت بریج

دانشکده کسب و کار دیلون دانشگاه لت بریج، آینده نوآوری مالی و تجاری است با این تفاوت که با توجه به فن آوری های پیشرفته و صنایع در حال ظهور، پیشرفت تحقیقات نوآورانه کسب و کار توسط رهبران مشهور ارائه می شود و یک تجربه برجسته برای دانشجو است که تئوری و تمرین را با تجارب صنعت ادغام می کند و حاصل آن دانشجویانی است که توانایی تبدیل شدن به نسل بعدی رهبران کسب و کار و کارآفرینان را دارند.

چرا دانشکده تجارت دیلون در لت بریج؟

ما اعتقاد داریم که دانشجویان وقتی نظریه را در دنیای واقعی تمرین می کنند، بهتر می آموزند. مربیان ما تحقیق و تفکر اصلی خود را در یادگیری خود در کلاس درس پیوند خواهند داد. شما می توانید این نظریه را از طریق دوره های مطالعات کاربردی، مسابقات مختلف، تجارب صنعت، فناوری پیشرفته در کلاس و موارد دیگر، زنده کنید.

ما برای تنوع تفکر هیئت علمی و دانشجویان خود ارزش قائل هستیم و معتقدیم که دیدگاه های جهانی بسیار مهم هستند، زیرا ما در تعامل و کسب و کار در دنیای متقابل فرهنگی هستیم.

دانشکده کسب و کار دیلون با تمرکز بر امور مالی پیشرو بر روی نوآوری در کسب و کار تمرکز خواهد کرد. برخی از مباحثی که امیدواریم با ما در میان بگذارید شامل تکنولوژی های مالی نوظهور (FinTech) مانند بلاک چین و ارز رمزی و صنایع رشد جدید مانند هوش مصنوعی است.

ما معتقدیم که رهبران تجاری باید در هدایت بشر دوستی در دولت ها، سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کارهای سودآور شرکت کنند. شما در مورد نظریه های مسئولیت اجتماعی در بسیاری از کلاس های خود و اینکه چگونه می توانید آن را تجربه کنید، یاد خواهید گرفت.

ما تلاش می کنیم تا با نیازهای دانشجویان، کارکنان حرفه ای و مدیران، با ارائه کلاس های آموزشی در لت بریج و کلگری، با تمرکز بر کلاس های شبانه و آخر هفته خدمت کنیم.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید