کالج دورهامDurham College
توضیحات

کالج دورام اولین جایی است که تجربه دانشجویی به دست می آید. از ابتدای کار ما در سال 1967 به عنوان یک کالج اجتماعی کوچک، تا تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در آموزش عالی، ما خوشحالیم که از دانشجویان از سراسر کانادا و جهان استقبال می کنیم. کالج دورام از سابقه آماده سازی دانشجویان با مهارت ، دانش و آرزوی برای پیشرفت ایده ها و نشان دادن تعالی که به کارفرمایان کمک می کند موفقیت بزرگی پیدا کنند، برخوردار است. در حقیقت، در نظرسنجی شاخص کلیدی عملکرد (KPI) در سال 2014-2015، کارفرمایانی که فارغ التحصیلان دانشکده های دورام را استخدام کرده اند، میزان رضایت مندی 87.7 درصدی را گزارش داده اند. این کالج محل بهترین اساتید و کارمندان است. تأثیر آنها بر یادگیری و رشد حرفه ای شما و ارتباط آنها با صنعت بسیار گسترده است. این که آیا شما می خواهید شغل دانشگاهی خود را شروع کنید یا تحصیلات خود را ادامه دهید، آنها مهارت و دانش لازم را برای موفقیت به شما ارائه می دهند. ما بیش از 140 برنامه با کیفیت عالی را ارائه می دهیم که در آن از تجهیزات پیشرفته در پردیس های پیشرفته استفاده می شود. آموزش با کیفیت به منظور ارتقاء تجارب یادگیری کاربردی در دانشجویان، ارائه می شود. کالج دورام از دانشجویان برای موفقیت در آموزش، اشتغال و یادگیری مادام العمر پشتیبانی می کند.

چرا کالج دورام؟

-آماده سازی فارغ التحصیلان برای اشتغال:

در کالج دورام ما روی آموزش و یادگیری مرتبط، جذاب و صنعت محور تمرکز می کنیم. هدف ما ارتقاء سطح تحصیلات شما همراه با کسب تجربیات دنیای واقعی است. بنابراین شما آمادگی پاسخگویی به خواسته های اقتصاد و جهان پیچیده و در حال تغییر را دارید و این مهم، در هنگام درخواست اشتغال، به شما مزیت رقابتی می دهد. کالج دورام به طور مداوم به میزان بالایی از اشتغال فارغ التحصیلان دست می یابد.

-برنامه های مبتنی بر صنعت:

برنامه های ما به طور مداوم توسط نیازهای بازار از طریق کمیته های مشاوره برنامه (PAC) شکل می گیرد. بیش از 1000 رهبر صنعت و کسب و کار محلی بر روی 77 کرسی کمیته مشاوره PAC نشسته اند، به این معنی که کالج دورام می تواند از تخصص شرکت کنندگان اطمینان حاصل کند تا برنامه های آن در حال حاضر و مطابق با روندهای صنعت باشد. برنامه های ما توسط مدرسان متخصص و با تجربه در دنیای واقعی ارائه می شوند.

-تجربه دانشجویی پشتیبانی شده:

هدف ما ایجاد تجربه دانشجویی بین المللی و شگفت انگیز است. ما شما را از لحظه ورود، از طریق طیف وسیعی از خدمات از جمله: کمک برای ورود و اقامت، گرایش های بین المللی، پشتیبانی از یادگیری آکادمیک، خدمات بهداشتی و درمانی، خدمات شغلی، ورزش و کلوپ ها، پشتیبانی از معلولیت، کمک های مالی و موارد دیگر، پشتیبانی می کنیم. شما همچنین می توانید برای ایجاد و برقراری ارتباط با دوستان جدید در انواع برنامه ها و فعالیت های سازمان یافته در دانشگاه شرکت کنید.

-دوره های کارورزی:

دریافت آموزش های عملی لازم در رشته انتخابی خود قبل از فارغ التحصیلی راهی عالی برای به دست آوردن مهارت های ارزشمند و تجربه دست اول است. کالج دورام در تعدادی از برنامه های خود مکان هایی را در نظر گرفته است که دانشجویان در یک دوره زمانی خاص در یک کسب و کار یا سازمان مرتبط با رشته انتخابی خود فعالیت می کنند. دوره کارورزی دانشجویان را قادر می سازد ضمن کسب مهارت و دانش در برنامه خود، تجربه کار ارزشمند کانادایی، توانایی تحقق فرصت ها و حل مسئله، مدیریت زمان و توانایی انطباق رفتار در پاسخ به بازخورد حرفه ای را کسب کنند. گلن فرناندز از هند فارغ التحصیل برنامه فناوری محیط زیست (دوره سریع) در کالج دورام می گوید: «برنامه من یک دوره کارورزی و آموزش عملی اجباری داشت. من فرصت کسب در حین تحصیل را داشتم و دوره کارورزی ام را در شرکت گرین ترک اینوایرونمنتال به عنوان تحلیلگر داده برای پسماندهای صنعتی گذراندم. اکنون در شرکت مهندسی نصرالدین به عنوان مهندس بازرس در میسیساگا در اونتاریو کانادا کار می کنم»

-تحقیقات در دورام:

مرکز تحقیق کالج در قلب آنچه کالج دورام به عنوان یک مؤسسه آموزش عالی انجام می دهد، است. دفتر خدمات تحقیقاتی، نوآوری و کارآفرینی دانشکده (ORSIE) مسئولیت نوآوری را بر عهده دارد و از بدو تأسیس در سال 2009 ، یک برنامه تحقیقاتی کاربردی قوی برای کالج دورام ایجاد کرده است. در سال تحصیلی 2014 - 2015 ، برای دومین سال پیاپی در فهرست 50 کالج برتر تحقیقاتی کانادا و در رتبه دوم قرار گرفتیم. بودجه پروژه دریافتی در سال مالی 2014-2015 برابر با 393،07319 دلار شامل 33 پروژه دانشجویی و 21 پروژه هیئت علمی و کارکنان بود.

-روحیه کارآفرینی: کالج دورام و ORSIE برنامه FastStart را راه اندازی کردند، یک منبع قدرتمند جدید که به منظور کمک به دانشجویان در کسب مهارت های کارآفرینی و تبدیل ایده های نوآورانه کسب و کار به شرکت های موفق از طریق برنامه هایی از قبیل گرم خانه های دانشجویی و اردوگاه ها راه اندازی شد.


 

لیست برنامه‌ها (131)