دانشگاه آدلر – ونکوور

Adler University - Vancouver

DLI:O19394452198
واقع در: Vancouver
نوع: Private, University
رتبه: -
دوره‌ها: 3
تعداد دانشجو: +3500 نفر
توضیحات

 

دانشگاه آدلر از روی نام آلفرد آدلر (1870-1937)، پزشک ، روان درمان و بنیانگذار روانشناسی آدلریان که گاها روانشناسی فردی نامیده می شود، گرفته شده است. او به عنوان اولین روانشناس جامعه مطرح شده است، زیرا کارهای وی در وهله اول توجه به زندگی در جامعه، پیشگیری و سلامت جمعیت را در بر داشت. روانشناسی آدلریان بر نیاز و توانایی انسان در ایجاد تغییر و تأثیر مثبت اجتماعی تأکید دارد. ارزش ها و مفاهیم آدلر، مأموریت، کار و ارزش ها را در دانشگاه آدلر امروزی آموزش می دهد. دانشگاه آدلر برای اولین بار در سال 1952 در شیکاگو، قبل از افتتاح پردیس ونکوور در سال 2005 افتتاح شد. علاوه بر آموزش و آموزش نظریه روانشناسی، علم و عمل، دانشجویان طیف وسیعی از تجربیات مورد نیاز و انتخابی را که فراتر از آموزش های کارورزی سنتی است، توسعه می دهند. برنامه های درسی ماموریت محور دانشگاه در سطح ملی و بین المللی به رسمیت شناخته شده است. به عنوان قدیمی ترین مکتب روانشناسی مستقل در آمریکای شمالی، دانشگاه آدلر با تولید پزشکان مسئولیت پذیری به لحاظ اجتماعی، مشارکت اجتماعی و پیشبرد عدالت اجتماعی، کار پیشگام آلفرد آدلر را ادامه می دهد.

 

چرا دانشگاه آدلر؟

مأموریت عدالت اجتماعی ونکوور: آموزش و پرورش دانشگاه آدلر، دانشجویان را آماده می کند تا پزشکان دارای مسئولیت اجتماعی که در طول دوره تحصیل و زندگی حرفه ای بعدی خود، مشاغل و عدالت اجتماعی را پیش می برند، را به جامعه معرفی کنند.

تجربه عملی: دانشجویان ملزم به شرکت در کلاس های یادگیری عملی به عنوان بخشی از آموزش خود هستند. دانشگاه آدلر با صدها سازمان همکاری می کند تا تجربه کاری مرتبط را به دانشجویان یاد بدهد.

پردیس در مرکز شهر: در فوریه سال 2017، دانشگاه آدلر در مرکز ونکوور به یک مرکز کاملاً جدید منتقل شد. این مرکز زیبا، مجهز به پیاده رو برای دسترسی به ناوگان حمل و نقل عمومی، و همچنین خوابگاه، موزه ها و جشنواره های فرهنگی است.

اندازه دانشگاه: نه تنها کلاس های کوچک (8-25 دانشجو) داریم بلکه یک دانشگاه کوچک نیز هستیم. با كمتر از 400 دانشجو در پردیش دانشگاه، دانشجویان بین المللی در تمام جنبه های زندگی پردیس غرق می شوند. هیئت علمی، کارمندان، پرسنل اداری و دانشجویان همه یکدیگر را می شناسند.

مجوز کار: پس از فارغ التحصیلی، بیشتر دانشجویان بین المللی قادر به درخواست مجوز کسب و کار هستند که به آنها اجازه می دهد تا حداکثر سه سال در کانادا بمانند و کار کنند. این گزینه برای دانشجویانی که به دنبال کسب تجربه کار و اقامت دائم و موقتی هستند، جذاب می باشد.


 

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید