کالج کانستوگا-واحد گوئلفConestoga College - Guelph
توضیحات

 

کالج کانستوگا-گوئلف

کانستوگا یکی از مؤسسات آموزشی دانشگاهی کانادا است که به طور مرتب در میان بهترین کالج های استان اونتاریو برای تحصیلات تکمیلی و همچنین رضایت دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارفرمایان رتبه بندی می شود. کالج رتبه بالای ما دانشجویان بین المللی را با تمام مهارت ها و فرصت هایی که برای کسب مدارک حرفه ای شناخته شده مورد نیاز فراهم می کند که می تواند به حرفه های هیجان انگیز در کانادا منجر شود. در کانستوگا، ما سطوح تحصیلی زیادی از جمله؛ انگلیسی، لیسانس (مدرک)، مدرک کارشناسی ارشد، دیپلم و گواهینامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم. حتی دانشجویان بدون نیاز به حداقل مدرک انگلیسی (IELTS یا TOEFL) می توانند با شرایط تکمیل برنامه انگلیسی ما سطح تحصیلات عالی خود را دنبال کنند.

پردیس گوئلف کانستوگا، واقع در انتهای شمال غربی شهر، به سرعت در حال تبدیل شدن به یک پیشگام استانی در آموزش و تحصیل برای تجارت نیروی محرک، از جمله خودرو، کامیون و اتوبوس، تجهیزات سنگین، وسایل نقلیه تفریحی و موتور سیکلت است. این دانشگاه همچنین برنامه های برمبنای تجارت، از جمله اصول تجارت، تجارت عمومی و اداره دفتر و همچنین برنامه های ارتقاء آکادمیک و برنامه های متمرکز بر حرفه را ارائه می کند.

چرا کالج کانستوگا-گوئلف؟

-سریع ترین کالج در حال رشد اونتاریو، با رشد ثبت نام بیش از 42 درصد در طی پنج سال گذشته.

-به طور مداوم در میان بهترین کالج های اونتاریو برای اشتغال فارغ التحصیلان و همچنین رضایت دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارفرمایان رتبه بندی شده است.

-شامل بیش از 120 مدرک، دیپلم، مدرک و برنامه های تحصیلات تکمیلی تمام وقت، و بسیاری از گزینه های همکاری.

-شامل بیش از 3200 دانشجوی بین المللی از 77 کشور و مجموع 13،000 دانشجو تمام وقت.

-امکانات آموزشی جدید که آموزش مطابق آخرین پیشرفت های علمی را در زمینه های مختلف تقاضا ارائه می دهد.

لیست برنامه‌ها (9)