کالج کانستوگا-واحد واترلوConestoga College - Waterloo
توضیحات

 

کالج کانستوگا-واترلو

کانستوگا یکی از مؤسسات آموزشی دانشگاهی کانادا است که به طور مرتب در میان بهترین کالج های استان اونتاریو برای تحصیلات تکمیلی و همچنین رضایت دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارفرمایان رتبه بندی می شود. کالج رتبه بالای ما دانشجویان بین المللی را با تمام مهارت ها و فرصت هایی که برای کسب مدارک حرفه ای شناخته شده مورد نیاز فراهم می کند که می تواند به حرفه های هیجان انگیز در کانادا منجر شود. در کانستوگا، ما سطوح تحصیلی زیادی از جمله؛ انگلیسی، لیسانس (مدرک)، مدرک کارشناسی ارشد، دیپلم و گواهینامه تحصیلات تکمیلی ارائه می دهیم. حتی دانشجویان بدون نیاز به حداقل مدرک انگلیسی (IELTS یا TOEFL) می توانند با شرایط تکمیل برنامه انگلیسی ما سطح تحصیلات عالی خود را دنبال کنند.

پردیس واترلو، که از سال 2006 در سایت فعلی آن در خیابان دانشگاه واقع شده است، مجموعه ای از برنامه های مربوط به تجارت حرفه ای و آموزش هنر های آشپزی با ارتقاء آکادمیک، مطالعات زبان انگلیسی و برنامه های تمرکز بر حرفه را فراهم می کند. مراکز جدید اضافه شده به پردیس شامل مرکز آموزش مهارت های سقف سازی و مرکز آموزش HRAC (سیستم گرمایشی، سیستم سرمایشی و تهویه هوا) است که هر دو در سال 2010 افتتاح شد. سایر امکانات پردیس شامل مرکز بنائی و مطالح ساختمانی و گل و گیاه، و یک رستوران کامل خدماتی است که توسط مهمان نوازی کانستوگا و دانشجویان آشپزی باز شده است.

چرا کالج کانستوگا-واترلو؟

-سریع ترین کالج در حال رشد اونتاریو، با رشد ثبت نام بیش از 42 درصد در طی پنج سال گذشته.

-به طور مداوم در میان بهترین کالج های اونتاریو برای اشتغال فارغ التحصیلان و همچنین رضایت دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارفرمایان رتبه بندی شده است.

-شامل بیش از 120 مدرک، دیپلم، مدرک و برنامه های تحصیلات تکمیلی تمام وقت، و بسیاری از گزینه های همکاری.

-شامل بیش از 3200 دانشجوی بین المللی از 77 کشور و مجموع 13،000 دانشجو تمام وقت.

-امکانات آموزشی جدید که آموزش مطابق آخرین پیشرفت های علمی را در زمینه های مختلف تقاضا ارائه می دهد.

لیست برنامه‌ها (24)