کالج نیاگاراNiagara College
توضیحات

 

 

کالج نیاگارا

کالج نیاگارا در نزدیکی یکی از شگفتی های طبیعی جهان قرار گرفته است، آبشار نیاگارا، جایی که بیش از 15 میلیون گردشگر هر ساله می آیند و از آنجا بازدید می کنند. از آنجا که در سال 1967 ما درب های علم را باز کردیم و به بخش های دیگر منطقه نیاگارا گسترش دادیم، کالج نیاگارا رشد کرده و به عنوان یک پیشگام در آموزش و یادگیری کاربردی تبدیل شده است که همواره در میان کالج های برتر اونتاریو برای رضایت دانشجویان قرار دارد.

در پردیس های خاص که در آن مشارکت دانشجویان مهم است، یاد بگیرید که ایمنی همیشه یک اولویت است. ما افتخار این را داریم که برنامه ای برای دانشجویان مانند آموزش عالی در یک جامعه دوستانه، امن و پر جنب و جوش ارائه می دهیم. همراه با مربیان و کارکنان برتر صنعت، مقصد و فرصت های گردشگری مشهور جهان که شما را به صنعت، جامعه و جهان اطراف شما پیوند می دهد - NC یک تجربه ی یادگیری عالی را ارائه می دهد که شما را برای موفقیت حرفه ای آماده می کند.

کار اجرایی ما در زمینه صنعت همکاری های دانشجویان را با برخی از شرکت های شناخته شده بین المللی در کانادا فراهم کرده است. از طریق این همکاری ها، شما قادر خواهید بود تا آنچه را که در کلاس درس آموخته اید را انجام دهید. با نرخ اشتغال 8/87٪ درصدی فارغ التحصیلان، کالج نیاگارا بر موفقیت تحصیلی و حرفه آینده شما تمرکز می کند.

چرا کالج نیاگارا؟

-بیش از 100 گواهینامه، دیپلم، کارآموزی و برنامه های تحصیلات لیسانس

-بیش از 600 دوره اعتبار، حرفه ای و عمومی

-چه ورزش های دانشگاهی و یا بین دانشکده ای، باشگاه ها، مراکز دانشجویی، فرصت های داوطلبانه و غیره، زندگی در NC یک تجربه تمام وقت است

-فرصت های یادگیری عالی.

-1/81٪ از فارغ التحصیلان ما در طول 6 ماه از فارغ التحصیلی شغل به دست می آورند.

-3/94٪ از کارفرمایان از کالج نیواگورا که دانشجویان را استخدام کرده بودند بسیار راضی بودند.

-دانشجویان NC به طور مداوم در بین کالج های اونتاریو به کالج نیاگارا امتیاز رضایت بالایی دادند.

-دانشجویان از بیش از 90 کشور.

-فرصت های شغلی در پردیس دانشگاه.

-از طریق یکی از گزینه های مسیر تحصیلی ما هم دیپلم کالج نیاگارا و هم یک مدرک دانشگاهی از یک دانشگاه معتبر کانادا را کسب کنید.

لیست برنامه‌ها (102)