کالج نیاگارا در دانشکده مدیریت تورنتو

Niagara College at Toronto School of Management

DLI:O146982877972
واقع در: Toronto
نوع: , College
رتبه: -
دوره‌ها: 4
تعداد دانشجو: +50 نفر
وب‌سایت
توضیحات

کالج نیاگارا در دانشکده مدیریت تورنتو

کالج نیاگارا و دانشکده مدیریت تورنتو با مشارکت در جستجوی بیشترین برنامه های کالج نیاگارا در شهر تورنتو ، انتاریو بوده اند. دانش آموزان اکنون می توانند در یکی از نوآورترین موسسات در کانادا تحصیل کنند در حالی که به فرصت های شغلی و سرگرمی قابل توجهی که یکی از بزرگترین و چند فرهنگی ترین کانادا ارائه می دهد دسترسی پیدا می کنند. از طریق مشارکت کالج نیاگارا و دانشکده مدیریت تورنتو ، دانشکده مدیریت تورنتو برنامه ها و خدمات کالج نیاگارا را در محوطه دانشگاه تورنتو ارائه می دهد ، استانداردهای بالایی از آموزش و خدمات دانشجویی را ارائه می دهد.

 

دانشجویانی که در دانشگاه تورنتو تحصیل می کنند ، پس از فارغ التحصیلی ، مدرک کالج نیاگارا را دریافت می کنند. دانشکده مدیریت تورنتو یک کالج خصوصی شغلی ثبت شده است که متمرکز بر ارائه خدمات در سطح جهانی و پشتیبانی شغلی در قلب شهر است و توسط وزارت کالج ها و دانشگاه ها معتبر شناخته شده است. دانش آموزان از کلاسهای کوچک ، آموزشهای شخصی ، فن آوری به روز ، خدمات دانشجویی در کلاس جهانی و پشتیبانی شغلی بهره مند خواهند شد.

 

چرا کالج نیاگارا در دانشکده مدیریت تورنتو

پردیس و محیط اطراف: تورنتو مانند منطقه نیاگارا قطب گردشگری و تجارت در کانادا است و یکی از بزرگترین و چند فرهنگی ترین کانادا در کشوری است که به دلیل تنوع خود شناخته شده است. دانش آموزان توانایی دسترسی به فرصت های شغلی باورنکردنی در دو منطقه از بزرگترین کانادا را دارند.

امکانات: محوطه دانشگاه در خانه آموزش و پرورش تورنتو واقع شده است. این یک فضای 35000 فوت مربعی از کلاسهای درس ، آزمایشگاههای رایانه ، سالن اجتماعات پیشرفته ، سالن دانشجویی ، کافه دانشجویی و موارد دیگر تازه بازسازی شده است.

اعتبار نامه نیاگارا: دانش آموزان با مدرک دانشگاهی نیاگارا فارغ التحصیل می شوند.

فرصت های شغلی و شغلی: دانشجویان برای کار در زمینه ها و فرصت های شبکه به کارفرمایان برتر دسترسی دارند. دانشجویان همچنین به فرصت های شغلی متنوعی در مرکز تجاری تورنتو دسترسی دارند

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید