دانشگاه نیپیسینگ

Nipissing University

DLI:O19395535971
واقع در: North Bay
نوع: University
رتبه: -
دوره‌ها: 139
تعداد دانشجو: +4500 نفر
وب‌سایت
توضیحات

کالج دانشگاه نیپیسینگ

در سال 1967 به عنوان وابسته به دانشگاه Laurentian تشکیل شد. دانشگاه نیپیسینگ اساسنامه خود را به عنوان یک دانشگاه مستقل در سال 1992 دریافت کرد. امروز ، نیپیسینگ افتخار می کند که یک دانشگاه مقطع کارشناسی است و دارای شهرت برای برتری در آموزش معلمان ، هنرها ، علوم و برنامه های حرفه ای است.

 

دانش آموزان خود را در یک محیط آکادمیک با کیفیت بالا می بینند که متمرکز بر دانشجو است و مبتنی بر شیوه های تدریس شخصی ، رویکردهای ابتکاری برای یادگیری و فرهنگ تحقیق در حال رشد است. نیپیسینگ متعهد به ایفای نقش مثبت در زندگی آموزشی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در تمام جوامعی است که خدمت می کند.

 

چرا دانشگاه نیپیسینگ

پردیس زیبای اسکارپمنت: دانشگاه نیپیسینگ در یک ارتفاعات مشرف به دریاچه نیپیسینگ در North Bay ، انتاریو واقع شده است. نیپیسینگ یکی از امن ترین دانشگاه های کانادا محسوب می شود. این مکان در مرکز واقع شده است ، فقط 3.5 ساعت شمال تورنتو و تنها 4 ساعت شمال غربی اتاوا. فعالیت های زیادی در طول سال وجود دارد که می توانید از آنها لذت ببرید ، چه در داخل دانشگاه و چه در خارج از دانشگاه. از مشاهده رنگ های زیبای پاییزی در امتداد آبشار دوشنی در ماه سپتامبر گرفته تا اسکی روی زمین و کفش برفی در زمستان ، دانشجویان هر فرصتی برای لذت بردن از مسیرهای 20 کیلومتری درست در محوطه دانشگاه را خواهند داشت. دانش آموزان می توانند از مرکز دو و میدانی به صورت رایگان از اسکی و کفش برفی کراس کانتری خارج شوند.

مدرسه با رتبه بالا: نیپیسینگ به طور مداوم در میان افراد برتر کشور قرار دارد: رضایت دانش آموز ، خدمات پشتیبانی دانشجویی ، زندگی در محل زندگی ، خدمات بهداشت روان و انواع دیگر حمایت های دانشجویی. برنامه ها و استادان با کیفیت بالا ، همراه با خدمات پشتیبانی با رتبه بالا ، محیطی را ایجاد می کنند که دانش آموزان بتوانند پیشرفت کنند.

جامعه پردیس قوی: نیپیسینگ یک دانشگاه دوستانه و تعهد به ارائه یکی از بهترین تجربیات کارشناسی در میان دانشگاههای کانادا را ارائه می دهد. با اساتید پشتیبان و کلاسهای کوچک از رویکرد شخصی تری در آموزش لذت ببرید. از فرصت های فراوان برای درگیر شدن و کشف علایق آنها استفاده کنید. نیپیسینگ به دانشجویان اجازه می دهد تا تصمیم بگیرند که چگونه زندگی خود را شکل دهند و دسترسی به کلیه سیستم های پشتیبانی تحصیلی ، مالی و شخصی که دانشجویان برای موفقیت نیاز دارند را فراهم می کند.

دو مدرکه: نیپیسینگ طیف گسترده ای از رشته های دو مدرکه را ارائه می دهد که دانش آموزان را قادر می سازد تا به سرعت دو درجه کسب کنند. دانش آموزان می توانند تجارت را با یک برنامه هنر یا علوم ترکیب کنند و در کمتر از 5 سال یک مدرک لیسانس هنر یا لیسانس علوم را با یک مدرک کارشناسی بازرگانی به پایان برسانند. این مدرک دوگانه به دانشجویان اجازه می دهد طیف وسیعی از موضوعات خاص علاقه مندی و خاص شغلی را مطالعه کنند. دانش آموزان همچنین می توانند یک برنامه آموزش همزمان را انتخاب کنند که منجر به کسب مدرک لیسانس و لیسانس آموزش و پرورش شود.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید