دانشگاه تکنولوژی اونتاریو

Ontario Tech University

DLI:O19315945002
واقع در: Oshawa
نوع: University
رتبه: -
دوره‌ها: 15
تعداد دانشجو: +12000 نفر
وب‌سایت https://ontariotechu.ca/

دانشگاه فنی انتاریو (OTU) ترکیبی از یادگیری عملی با تحقیقات ابتکاری و مرتبط در یک محیط یادگیری غنی از فناوری است. فارغ التحصیلان با دانش و مهارت های مورد نیاز برای برتری و رهبری در محل کار در حال تکمیل آماده می شوند. OTU یک جامعه دانشگاهی پر جنب و جوش با خدمات پشتیبانی برجسته و هیئت علمی باتجربه در سطح جهانی است که دانشجویان را به چالش می کشد تا مرزهای تفکر و یادگیری خود را تحت فشار قرار دهند.

 

 

 

برنامه های ابتکاری و منحصر به فرد OTU در مقطع کارشناسی برای پاسخگویی به علایق و آرزوهای شغلی دانشجویان ، همراه با نیازهای کارفرمایان بازار محور طراحی شده است. هنگامی که دانش آموزان فارغ التحصیل می شوند ، از تفکر انتقادی ، تحقیقات نوآورانه و مهارت های فن آوری خواسته شده توسط کارفرمایان برجسته جهان برخوردار خواهند شد.

 

 

 

OTU با پایه گذاری در فن آوری ، علوم و عمل حرفه ای ، کشف و استفاده از دانش را تسریع می کند که رشد اقتصادی ، توسعه منطقه ای و نوآوری اجتماعی را تسریع می کند و فارغ التحصیلانی را که همچنان بر جهان تأثیر می گذارند الهام می دهد. محیط آموزشی و یادگیری منحصر به فرد و غنی از فناوری OTU دانشجویان را به چالش می کشد تا مرزهای نوآوری و کشف را تحت فشار قرار دهد و فارغ التحصیلان را برای برتری در اقتصاد جهانی دانش بنیان قرن 21 آماده می کند. در OTU ، امکانات بی پایان است.

 

 

 

چرا دانشگاه فنی انتاریو - اوشاوا شمالی

 

پردیس: دانشگاه فنی انتاریو - اوشاوا شمالی در 10 دقیقه ای شمال مرکز اوشاوا ، انتاریو ، کانادا ، کمتر از یک ساعت خارج از مرکز شهر تورنتو واقع شده است. OTU - شمال اوشاوا پردیس اصلی OTU است. OTU با ارتقا engage تعامل اجتماعی ، پرورش تفکر انتقادی و تلفیق تجربیات در داخل و خارج از کلاس ، یک فضای یادگیری پویا را برای دانش آموزان پرورش می دهد.

امکانات: دانشگاه OTU آن را به عنوان یک دانشگاه مدرن و مبتکر متمایز می کند. طراحان تعدادی از ویژگی های پیشرفته زیست محیطی را در ساختمانها گنجانده اند از جمله بامهای سبز ، پنجره های روکش دار و سیستم گرمایش و سرمایش زمین گرمایی. در این دانشجویان دانش آموزان در کلاسهای آموزشی با امکانات پیشرفته شرکت می کنند. از دیگر امکانات دانشگاه می توان به کتابخانه ، مرکز زندگی دانشجویی و مراکز تحقیقاتی اشاره کرد.

تحقیق: OTU مأموریت دارد تحقیقاتی را ایجاد کند که دانش ایجاد کند ، مشکلات را حل کند ، منجر به نوآوری اقتصادی و اجتماعی شود و دانشجویان را درگیر خود کند. اساتید و دانشجویان تحقیقاتی را در زمینه های گسترده ای انجام می دهند که شامل طراحی و مهندسی خودرو ، تجارت و فناوری اطلاعات ، علوم محاسباتی ، انرژی جایگزین و پایدار ، مهندسی هسته ای ، اجرای قانون ، ساخت ، بهداشت جامعه / بهداشت عمومی است که فقط چند مورد را نام برد.

ارزشها: ارزشهای OTU شامل صداقت و احترام است. صداقت و پاسخگویی؛ تعهد به کیفیت و دقت فکری ؛ و پیگیری نوآوری

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید