کالج داگلاسDouglas College
توضیحات

 

کالج داگلاس

کالج داگلاس که در سال 1970 تأسیس شد، و بزرگترین کالج اعطای مدرک در بریتیش کلمبیا کانادا است و در سال تحصیلی نزدیک به 24،000 دانشجو مشغول به تحصیل هستند. این کالج دارای دو پردیس بزرگ در مترو ونکوور (نیو وستمینستر و کوکویتلم) و همچنین چندین مرکز آموزش کوچکتر در سوری، برنابی و میپل ریج است. داگلاس با هر دو پردیس اصلی مستقر در مسیر مترو، یکی از در دسترس ترین مراکز در مترو ونکوور است و پذیرای دانشجویان از سراسر منطقه است.

داگلاس بهترین مدارک کارشناسی و برنامه های تحصیلی هر کالج در بریتیش کلمبیا را ارائه می دهد و باید متذکر شد که این کالج اصول تحصیلی و آموزشی یک دانشگاه را با مهارت های حرفه ای آماده به کار یک کالج ترکیب می­ کند. بیش از 900 نفر از دانشجویان با تجربه و مبتنی بر آموزش، هم تجربه دنیای واقعی و هم برنامه تحصیلی را در کلاس درس داگلاس تجربه می کنند. در خارج از کلاس، بیش از 900 کارمند دیگر برای ایجاد یک محیط دوستانه، الهام بخش، حمایتی و قابل احترام با یکدیگر همکاری می کنند.

چرا کالج داگلاس؟

کالج داگلاس به عنوان بهترین تجربه آموزشی الهام بخش و مرتبط با تحصیل در مقطع کارشناسی، در بریتیش کلمبیا شناخته شده است و با ترکیب اصول دانشگاهی و تحصیلی یک دانشگاه با مهارت های آماده به کار یک دانشکده، فضای خالی بین دانشگاه ها و کالج ها را پر می کند. ما به دانشجویانمان را تشویق می کنیم تا آنچه را دوست دارند را انجام دهند و در آن خوب باشند، تجربیات آموزشی را فراهم آوریم که چالش ها، روشنایی ها و درهای زندگی را برای شور و اشتیاق و هدف باز می کنند. این اصول هدایتگر مرکز یادگیری کالج داگلاس را تشکیل می دهند و تصمیم گیری ما را کنترل می کنند. ما معتقدیم:

-که دانشجویان تمرکز اصلی ما هستند.

-ما یک محیط تدریس و یادگیری پویا، در دسترس و حمایتی که برای تجربه و نوآوری ارزش زیادی قائل است را پرورش می دهیم. ما تفکر خلاق و انتقادی و به چالش کشیدن را ارزش می دهیم.

-ما همکاری و ارزش همه افراد را محترم می شماریم. ما از تنوع با پیچیدگی غنی آن استقبال می کنیم و بر این باوریم که همه صداها باید شنیده شوند.

-این وظیفه ما است که مراقب منابع شخصی، فیزیکی و مالی که به ما سپرده شده اند، باشیم. ما مسئولیت های اجتماعی، زیست محیطی و اجتماعی را انجام می دهیم.

-رشد فکری و اکتشاف، الهام بخش شهروندان محترم، مسئول و متعهد است. ما همه را به هیجان و کنجکاوی یادگیری دعوت می کنیم

-در قدرت رویاها و در قدرت آموزش، آنها را تحقق می بخشیم.

لیست برنامه‌ها (83)