دانشگاه ریجایناUniversity of Regina
توضیحات

دانشگاه ریجاینا :

دانشگاه ریجاینا دارای 10 دانشکده، دو واحد دانشگاهی و تقریباً دوازده دپارتمان آموزشی است که اعتبار خود را برای برنامه های نوآورانه ای که منجر به رشته های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا شده است به دست آورده است.

محوطه دانشگاه ما در ریجاینا و ساسکاچوان در مکانی قدیمی و سنتی به نام متیس قرار دارد. در ریجاینا، دانشگاه اصلی ما و کالج درخیابانی تاریخی و محوده ای 239 هکتاری قرار دارد و یک محیط مناسب برای مطالعه جذاب و محیط کاری برای دانشجویان، استادان و کارکنان ما فراهم می کند. هر دو دانشکده ریجاینا در مرکز واسکانا قرار دارد، یکی از بزرگترین پارک های شهری در آمریکای شمالی و اولین  پارک کانادایی است که توسط یک دولت محلی تشکیل شده است.

چرا دانشگاه ریجاینا ؟

دانشجویان بین المللی دانشگاه ریجاینا میل دارند بیشتر در مورد خودشان، جهان و همه چیزی که در آن وجود دارد یاد بگیرند. مطالعه در یک محیط دانشگاهی که خلاقیت، نوآوری و تجربه های جدید را تشویق می کند. دانشجویان خود را وارد پیشرفت های شخصی هیجان انگیز می کنند و با افرادی جدید در زمینه های مختلف و فرهنگ های مختلف آشنا می شوند.

دوستی هایی ایجاد می کنند که در بلند مدت ادامه دارند. روش های مختلف تفکر را تجربه کنید و از دیگران یاد بگیرید همان طور که آن ها از شما یاد می گیرند. یک آینده پر از امکانات برای خودتان و حرفه تان کشف کنید. از همه این موارد به اضافه حمایت مداوم دانشگاه بین المللی رجینا لذت ببرید.

رتبه بالا: یکی از 10 دانشگاه برتر جامعۀ کانادا است.

حمایت و پشتیبانی دانشگاه از دانشجویان : از لحظه ای که ما شما و خانواده شما را ملاقات می کنیم، تا زمانی که بعد از فارغ التحصیلی استخدام می شوید، ما خدمات شخصی را برای بالا بردن توانایی علمی و کاری شما به علاوه ارائه خدات پشتیبانی مالی با ارائه کمک هزینه های تحصیلی و حرفه ای برای شما فراهم می کنیم.

امکانات پیشرفته: دانشگاه ریجاینا با داشتن امکانات علمی و فنی و آزمایشگاهی در سطح بالای بین المللی محل مطمئنی برای آماده سازی شما برای آینده کاری شما می باشد

دانشگاه ریجاینا یک دانشگاه بین المللی است: ما به اندازه کافی بزرگ هستیم برای میزبانی دانش آموزان از بیش از 90 کشور، در حالی که به همان اندازه کوچک هم هستیم که به شما یک تجربه شخصی و متمرکز دانشگاهی بدهیم. شما می توانید اساتید و اعضای هیئت علمی خود را بشناسید. نسبت دانشجویان به استادان 20: 1 است. ما همچنین انجمن های بسیاری داریم که می توانید با آن مشارکت داشته باشید.

زندگی موفق در آینده: دانشگاه ریجاینا به عنوان محلی امن و خانه دوم شما دور از کشور اصلی شما قرار دارد. هزینه های زندگی در این استان و شهر بسیار پایین تر از سایر شهرها است به علاوه استان ساسکاچوان با داشتن برنامه های استانی مناسب می تواند دروازه ای برای ورود و اقامت دائم شما در کادا باشد و این می تواند مزیتی بزرگ برای شما بعد از فارغ التحصیلی از یک دانشگاه بین المللی و زندگی در کشوری تراز اول باشد.

پس برای آینده خود از بین بهترین ها بالاترین را انتخاب کنید ما منتظرتان هستیم .

 

لیست برنامه‌ها (100)