کالج شریدان-هیزل مک کالینSheridan College - Hazel McCallion
توضیحات

 

 

کالج شریدن-دیویس

شریدن کالج  در سال 1967 تأسیس شده است و از یک کالج محلی با 400 دانشجو به یکی از مؤسسات دانشگاهی پیشرو اونتاریو رشد کرده است. شریدان یک مؤسسه با کیفیت عالی دانشجویانی را از سراسر کانادا و سراسر جهان جذب می کند. فارغ التحصیلان 110،000 نفری شریدان نقش مهمی در شکل گیری آینده جامعه ما در زمینه هنر، کسب و کار، خدمات اجتماعی، بهداشت، فن آوری و مشافل با مهارت بازی می کنند.

پردیس دیویس، واقع در برامپتون، یکی از جوامع متنوع قومی و در حال پیشرفت در کانادا ، بزرگترین پردیس دانشگاه شریدن است که حدود 12،000 دانشجو دارد. این دانشگاه شلوغ، نوآورانه و چند فرهنگی برنامه های سلامت، خدمات اجتماعی، مهندسی و تکنولوژی های ما در حال اجرا است.

در سال 2017 دیویس رسماً مرکز تجارت جدید خود را باز کرد. این سه طبقه، مساحت 130،000 متر مربع خواهد بود خانه جدید برای برنامه های مشاغل با مهارت و کارآموزی ما که قبلاً در اوکویل ارائه می شد.

چرا کالج شریدن؟

خلاقیت الهام بخش

محیط خلاق ما به این معنی است که دوره های شما طراحی شده اند تا راه حلی برای مشکل شما و ابزار تفکری از طریق برنامه خود، از اول تا آخر، به شما بدهد. ما اولین آموزشگاه کارشناسی هستیم تا دوره خلاقیت را برای هر دانشجو در هر دانشکده فراهم کنیم.

تحریک اعتماد به نفس

برای اینکه خلاقیت باعث الهام بخش شدن موفقیت شود، باید عملی و متمرکز باشد. تحصیلات تکمیلی شریدان به شما مهارت های سختی را می دهد تا کار خود را به خوبی انجام دهید و مهارت هایی که آنها را عمل به کار ببرید. شما راه های جدیدی برای فکر کردن و حل کردن چالش ها، و به دست آوردن اعتماد به نفس را یاد می گیرید.

تأثیر گذاری عمل

پردیس خلاق به معنای افزایش همکاری بین دانشجویان و استادان در برنامه ها و در سراسر دانشکده ها است. از طریق همکاری خلاق شما آگاهی از فرصت های جدید را توسعه می دهید و توانایی حل مسائل قدیمی با تفکر جدید را به دست می آورید.

پرورش استادان بزرگ

اعضای هیئت علمی ما دارای استعدادهای فراوانی هستند که فقط بر یک چیز تمرکز دارند: گران بهاترین تجربه یادگیری ممکن را برای شما فراهم کنند. شور و شوق، آموزش و تعهد آنها به شما کمک خواهد کرد که به خوبی یاد بگیرید و پیشرفت کنید. به عبارت ساده تر، تحصیل شما الهام بخش آنها است.

 

لیست برنامه‌ها (34)