دانشگاه فریز ولیUniversity of Fraser Valley
توضیحات

 

 

دانشگاه فریزر والی

دانشگاه فریزر والی (UFV) در دره فریز زیبا واقع در شرق ونکوور، بریتیش کلمبیا کانادا، واقع شده است که یک دانشگاه دولتی کاملاً معتبر است که در حدود 15000 دانشجو در سال ثبت نام می کند. UFV دارای پردیس هایی در ابوتسفورد، چیلی واک، میشن، هوپ، آگاسی، و حضور در حال رشد در چندیگر، هند است.

UFV به اندازه کافی بزرگ است و دارای تنوع است، و در عین حال اندازه های کوچک کلاس ما باعث می شود که دانشجویان مدرسان خود را بشناسند و در محیط عملی یاد بگیرند. ما بیش از 100 برنامه را شامل دو مدرک کارشناسی ارشد، 15 مدرک لیسانس، جوانان و افراد زیر سن قانونی در بیش از 30 موضوع و بیش از دوازده برنامه های تجاری و فن آوری ارائه می دهیم. خط مشی پذیرش ما قابل تغییر است و دانش آموزان می توانند به روش های مختلفی از جمله: تمام وقت، نیمه وقت، کلاس درس، آنلاین، به عنوان بخشی از یک برنامه ساختار یافته یا یک در خور علاقه خود یاد بگیرند.

بسیاری از برنامه های ما به عنوان نردبانی به بقیه برنامه ها است، که اجازه می دهد دانشجویان یک گواهی نامه یک ساله و یا یک دیپلم دو ساله در راه تکمیل کامل درجه به دست بیاورند. بقیه یک گزینه تحصیلی مشارکتی را فراهم می کنند که در آن دانشجویان می توانند مطلاعه را  با تجربه کار حرفه ای ترکیب کنند. تأکید ما بر تحقیقات کاربردی فرصت های زیادی برای محققان دانشجویی فراهم می کند. برنامه ریزی بین المللی ما یک جامعه دانشجویی متنوع فرهنگی و فرصت های عالی برای تحصیل در خارج از کشور است. مطالعات مستمر و پیشنهادات ارتقاء آکادمیک ما یک تجربه یادگیری مادام العمر را ارائه می دهد. بسیاری از باشگاه ها، حوادث، و فعالیت ها زندگی دانشجویی را در محوطه دانشگاه در حال افزایش و تیم های قهرمانی Cascades ما برنده جایزه بسیاری در مسابقات شده اند.

چرا دانشگاه فریزر والی؟

این دیدگاه UFV برای ارائه بهترین دوره های تحصیلات تکمیلی در کانادا و پیشگام بودن در توسعه اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و محیط زیست در فریزر والی است. UFV موفقیت خود را با موفقیت فارغ التحصیلان خود و پیشرفت موفقیت آمیز جوامع که آنها خدمت می کنند اندازه گیری می کند. در دستیابی به اهداف خود، UFV متعهد به نوآوری، کارآفرینی و پاسخگو است.

دانشگاه فریز ولی، که توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا تأسیس شده، مجاز به رفع نیازهای تحصیلات تکمیلی منطقه است. به طور خاص، UFV برنامه های آموزشی پایه تحصیلی، فنی، حرفه ای و تحصیلی پس از دوره متوسطه را فراهم می کند که منجر به گواهینامه ها، دیپلم ها و مدارک تحصیلی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود. دانشکده و کارکنان نیز در تحقیقات پایه و کاربردی و سایر فعالیت های علمی که از برنامه های آن و پیشرفت فریزر والی پشتیبانی می کنند، مشغول به فعالیت هستند.

اولویت پراهمیت بودن موضوع برای دانشجویان و نیازها و اهداف یادگیری آنها وجود دارد. UFV متعهد به آموزش پس از دوره متوسطه از طریق برنامه هایی است که به نیازهای گوناگون منطقه فریز را رفع کند. ما آموزش را به عنوان یک فرآیند مداوم برای پیشرفت شغلی و به رسمیت شناختن پتانسیل انسانی ضروری می دانیم. ما دانشگاه را برای دانشجویان با زمینه و اهداف متنوع در دسترس می گذاریم، در حالی که موفقیت دانشگاهی و حفظ استانداردهای بالا را در اختیار داریم. ما دانشجویان را به عنوان افراد بالغ ارزش می دهیم و به آنها آموزش می دهیم و پیشرفت های فکری، فرهنگی، خلاقانه، اخلاقی و اجتماعی را تشویق می کنیم تا فارغ التحصیلان ما را برای نقش خود به عنوان شهروندان مولد یک جامعه ی کثرت گرا و پیچیده ای ایفا کنند. و در نهایت، ما در تمام تلاش هایمان ارزش زیادی در زمینه پایداری زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی قائل هستیم.

لیست برنامه‌ها (74)