کالج هامبر- لیک شور Humber College - Lakeshore
توضیحات

 

هامبر، عضو پلی تکنیک کانادا، از طریق تعالی در تدریس و یادگیری متعهد به موفقیت دانشجویان است. طیف گسترده ای از مدارک معتبر شغل محور شامل: مدرک لیسانس، دیپلم، گواهی و گواهینامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. ما همچنین آموزش کارآموزی را ارائه می دهیم. با 160 برنامه تمام وقت و 200 برنامه آموزش مداوم برای انتخاب، 29000 دانشجوی تمام وقت و 23000 دانشجوی نیمه وقت، هامبر به بسیاری از فرصت ها برای یادگیری مداوم دسترسی دارند.

چرا کالج هامبر؟

یک مؤسسه دولتی، که توسط وزارت آموزش اونتاریو اعتبار گذاری شده است و در سال 1967 در تورنتو، کانادا تأسیس شد.

یکی از تنها دوازده دانشکده یادگیری پیشتاز در آمریکای شمالی (کالج منتخب برای آموزش تعالی)

یکی از تنها پنج کالجی است که توسط دولت اونتاریو به عنوان انستیتوی فناوری و یادگیری پیشرفته مشخص شده است.

مطلوب و محبوب در بین کارفرمایان و فارغ التحصیلان ما، بیش از 92% رضایت بخشی گزارش شده است (2014) و یک رهبر شناخته شده در آموزش و پرورش در کانادا است.

برخی از دلایل ایجاد پردیس لیک شور در کالج هامبر:

وجود کتابخانه و انواع مکان های غذاخوردن، مسیرهای پیاده روی، پیاده روی و دوچرخه سواری از مرکز شهر و دسترسی به ناوگان حمل و نقل عمومی تورنتو، نزدیکی به جاذبه های فرهنگی تورنتو از جمله مرکز هواپیمایی کانادا، مرکز راجرز، کلوپ ها، تئاترها، موزه رویال اونتاریو، گالری هنر کنسرت های اونتاریو، CN Tower، کاخ اونتاریو، سالن جاز و سایر کنسرت ها در مرکز هنرهای نمایشی، تئاتر و نمایش های کمدی، تجهیزات و کارگاه کامپیوتر، استودیوهای تولید چند رسانه ای، گالری هنری و یک کافه تریا

کالج هامبر - نورث

لیست برنامه‌ها (88)