دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن Kwantlen Polytechnic University
توضیحات

 

 

کوانتلن که هم اکنون دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن است و توسط دولت بریتیش کلمبیا تأسیس شده است، دارای چهار دانشگاه است که در منطقه مترو ونکوور بریتیش کلمبیا واقع شده است. دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن (KPU) مدرک لیسانس، مدرک کاردانی، دیپلم ، گواهینامه و استناد در بیش از 120 برنامه است. تقریباً 20 هزار دانشجو سالانه در پردیس های دانشگاه KPU در سورری، ریچموند، لانگلی و کلاوردیل حضور دارند. دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن در حال حاضر طیف گسترده ای از مدارک معتبری را ارائه می دهد که بسیاری از آنها کاملاً منحصربه فرد هستند و به طور موفقیت آمیزی نیازهای در حال تغییر در بازارهای منطقه ای و جهانی را بر طرف می کنند. دانشجویان این امکان را دارند که دروس گذرانده شده در گواهی نامه ها و دیپلم خود را به دوره های لیسانس انتقال دهند و گزینه ای برای پیشرفت تحصیلی و حرفه ای برنامه های کاربردی و فنی ایجاد کنند.

چرا دانشگاه پلی تکنیک کوانتلن

تنها دانشگاه پلی تکنیک کانادا: رویکرد پلی تکنیک ما به معنای این است که ما تعالی آکادمیک را با استفاده از یادگیری کاربردی و عملی ترکیب می کنیم.

برنامه های عملی و شغل محور: برنامه های صنعت محور با به چالش کشیدن برنامه های درسی و دنیای واقعی همراه شده است، تا تجربه عملی و ایجاد شبکه با متخصصان تسهیل شود.

انواع مختلفی از گزینه های انعطاف پذیر برنامه: بیش از 120 درجه متنوع، دیپلم، گواهینامه، استناد و برنامه های کارآموزی.

تدریس دانشگاه محور: محیط یادگیری دانش محور که در آن دانشجویان، مدرسان، مدرسان مهمان و صنعت را گرد هم می آورد.

کارمندان با خدمات پشتیبانی ویژه: ما بیش از 30 سرویس دانشجویی را برای کمک به موفقیت شما ارائه می دهیم از جمله مشاوره تحصیلی، یک مرکز یادگیری دانشجویی و بورسیه تحصیلی.

ساختمان های مجهز و پیشرفته: آزمایشگاه های پیشرفته، استودیوها، کلاس های درس و تجهیزات به روز.

آماده سازی برای ورود به بازار کار: در حالی که تحصیل می کنید کار هم یاد می گیرید. آموزش های کارورزی و دوره عملی به شما این امکان را می دهد تا تجربه کاری مناسب و حرفه ای برای کسب درآمد و دیدار با صنعت در رشته مورد نظر خود داشته باشید. همچنین، آموزش و تمرین های عملی در بسیاری از برنامه ها در نظر گرفته شده است تا دانشجویان بتوانند تجربه کار حرفه ای را در کنار آموزش درون کلاس کسب کنند. علاوه بر تدریس در کلاس درس، فعالیت های ورزشی و تفریحی خارج از برنامه برای همه دانشجویان، سالن بدنسازی و تناسب اندام اختصاصی در پردیس سوری، و فرصت هایی برای پیوستن به باشگاه دانشجویی فراهم شده است.

لیست برنامه‌ها (85)