کالج جورج براون- واحد رایرسونGeorge Brown College - Ryerson
توضیحات

 

کالج جورج براون در سال 1968 افتتاح و با استقبال بیش از 2000 دانشجو همراه شد. علاوه بر برنامه هایی در زمینه ساخت و ساز، آموزش کودکان ابتدایی، خدمات دندانپزشکی و هنرهای آشپزی، موضوعاتی که ما همچنان آموزش می دهیم، ما برنامه هایی را ارائه دادیم که ممکن است با برنامه های امروزی که در سایر کالج ها ارائه می شوند کاملاً مرتبط نباشد، مانند نوشتن علائم یا ساعت سازی. باور کنید یا نه، ما حتی دانشجویان را برای مشاغل در دریا از طریق یک برنامه مهندسی دریایی آماده کرده ایم. جمعیت دانشجویی ما نزدیک به 30 هزار نفر افزایش یافته است. مردم از سراسر منطقه بزرگ تورنتو، کشور و جهان به جورج براون می آیند تا مهارت های لازم را به دست آورند و تجربه در دنیای واقعی مورد نیاز برای موفقیت در محل کار را به دست آورند. تورنتو خانه بسیاری از صنایع بزرگ در کانادا و یکی از مهمترین آنها، مراکز اقتصادی در آمریکای شمالی است. به همین ترتیب، این شهر به یک آزمایشگاه زنده برای دانش آموزان ما تبدیل می شود. ما سه پردیس اصلی و چندین مکان دیگر داریم که دانش آموزان را در قلب مرکز شهر تورنتو قرار می دهند - پردیس سنت جیمز، پردیس کازا لوما و پردیس واترفرانت.

چرا کالج جورج براون؟

کارمندان، هیئت علمی و مدیریت کالج جورج براون با مجموعه ای از ارزش ها و اهداف مشترک، یک اتحاد را تشکیل داده اند. این ارزش های اصلی در جهت رشد و تغییر نیازهای دانشجویان و کارفرمایان به کالج جورج براون کمک می کند.

جامعه آموزش: ما محیطی از گفتگو متقابل را فراهم کرده ایم تا از یادگیری، حل مشکلات و تقویت جامعه جورج براون اطمینان حاصل کنیم.

تعالی: ما متعهد می شویم استاندارد آموزش «جورج براون» را با کیفیت و عملکرد برتر ارائه دهیم.

مسئولیت پذیری: ما خود را متعهد و مسئول توسعه پایدار آینده جورج براون، از نظر دانشگاهی و اقتصادی می دانیم. تنوع و احترام: در جامعه جورج براون احترام متقابل نسبت به یکدیگر از جمله همه ذینفعان مان در کلیه رفتارهای مان نشان می دهیم.

شش دلیل برای تحصیل در جورج براون:

مطالعه در مرکز شهر تورنتو: موقعیت مکانی ما امکان دسترسی به کارفرمایان برتر را برای فرصت های تحصیل در رشته های مورد نظر را فراهم می کند.

مدرسان خبره: بسیاری از اعضای هیئت علمی تجربه کار در صنعت دارند و دانش دنیای واقعی خود را با شما به اشتراک می گذارند.

یادگیری تجربی: ساختمان های آموزشی ما از جمله چف هاوس و کلینیک هایWAVE  هستند که محیط های کاری که دنیای واقعی را شبیه سازی می کنند.

تجربه دنیای واقعی: 95 درصد از برنامه های واجد شرایط ما آموزش میدانی را ارائه می دهند. ما قصد داریم تا سال 2020 آن را به 100% برسانیم.

آموزش توسط صنعت: ما با رهبران صنعت کار می کنیم تا مهارت هایی را که در کلاس یاد می گیرید مهارت هایی باشند که برای ورود به شغل، مورد نیاز هستند.

تحقیقات کاربردی: تجربه عملی را در کنار متخصصان و رهبران صنعت کسب تا محصولات جدید را توسعه و آزمایش کنید.

کالج جورج براون - واترفرانت

 

لیست برنامه‌ها (7)