کالج جورج براون- شعبه واترفرانتGeorge Brown College - Waterfront
توضیحات

 

کالج جورج براون

کالج جورج براون در سال 1968 درهای خود را باز کرد و فقط بیش از 2000 دانشجو را پذیرفت. علاوه بر برنامه های در حال اجرا، آموزش ابتدایی کودک، خدمات دندانپزشکی و هنرهای آشپزی - موضوع هایی هستند که ما همچنان آموزش می دهیم - ما یک بار برنامه هایی ارائه می دهیم که ممکن است امروزه مناسب به نظر نیاید، مانند خوشنویسی یا ساعت سازی. می خواید باور کنید یا نه، ما حتی دانشجویان را برای مشاغل دریایی از طریق یک برنامه مهندسی دریایی آماده می کنیم.

در حال حاضر، جمعیت دانشجویان بیش از 30،000 نفر رسیده است. مردم به جورج براون از سراسر منطقه تورنتو ، کشور و جهان می آیند تا مهارت ها را به دست آورند و تجربه دنیای واقعی را برای موفقیت در محل کار به دست آورند.

تورنتو مرکز بسیاری از صنایع مهم کانادا و یکی از مهمترین مراکز اقتصادی آمریکای شمالی است. به همین ترتیب، شهر برای دانشجویان ما یک آزمایش واقعی است. ما سه دانشگاه اصلی و چندین محل دیگر داریم که دانشجویان را در قلب مرکز شهر تورنتو - پردیس سنت جیمز، پردیس کاسا لوما و پردیس واترفرونت قرار می دهند.

چرا کالج جورج براون؟

کارکنان، دانشکده ها و ادارات کالج جورج براون با مجموعه ای از ارزش ها و اهداف مشترک متحد می شوند. این ارزش های اصلی به هدایت کالج جورج براون کمک می کند، همان طور که رشد و تغییر می کنیم تا نیازهای دانشجویان و کارفرمایان را برآورده کنیم.

جامعه یادگیری: ما محیطی از گفتگوهای متقابل را برای اطمینان از یادگیری، حل مشکلات و تقویت جامعه جورج براون ترویج می کنیم.

تعالی: ما متعهد به ارائه استاندارد "جورج براون" از کیفیت و عملکرد برتر است.

پاسخگویی: ما خودمان را مسئول تأمین ثبات آینده جورج براون، از لحاظ علمی و مالی می دانیم.

تنوع و احترام: ما برای هرکسی که در جامعه جورج براون قرار دارد ، از جمله تمام سهامداران ما، احترام نشان می دهیم.

شش دلیل برای مطالعه در جورج براون:

مطالعه در مرکز شهر تورنتو: موقعیت ما به شما امکان دسترسی به کارفرمایان درجه یک برای فرصت های تحصیلی را فراهم می کند.

  • مدرسان خبره: بسیاری از اعضای هیئت علمی دارای تجارب صنعتی هستند و دانش خود را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.
  • یادگیری عملی: امکانات ما، از جمله خانه های Chef و کلینیک های WAVE، محیط های کاری در دنیای واقعی را شبیه سازی می کند.
  • تجربه دنیای واقعی: 95 درصد از برنامه های واجد شرایط ما آموزش های عالی را ارائه می دهند. ما قصد داریم تا سال 2020 به 100 درصد برسیم.
  • گرفتن اطلاعات از صنعت: ما با پیشگامان صنعت کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مهارت هایی که در کلاس یاد می گیرید، مهارت هایی هستند که در شغل مورد نیاز است.
  • تحقيق کاربردي: تجربه عملی در کنار تخصص حرفه اي براي توسعه و تست محصولات جديد.

 

لیست برنامه‌ها (13)