کالج جورج براونGeorge Brown College
<h2 dir="rtl" style="text-align: right;">معرفی کالج جورج براون کانادا (GBC):</h2> <p dir="rtl" style="text-align: right;">کالج فناوری و هنرهای کاربردی جورج براون (George Brown College) در سال 1976 توسط دولت در مرکز شهر تورنتو تاسیس و یکسال بعد افتتاح گردید. بنابراین می&zwnj;توان دانشگاه&zwnj;های دیگری مانند دانشگاه تورنتو را نیز در کنار این کالج معروف یافت.&nbsp;</p> <p dir="rtl" style="text-align: right;">این کالج به یاد یکی از سیاستمداران مشهور کانادایی به نام جورج براون که در قرن نوزدهم زندگی می&zwnj;کرده است، نامگذاری شده است.</p> <p dir="rtl" style="text-align: right;">کالج جورج براون دارای <span style="font-weight: bold;">سه پردیس</span> به نامهای&nbsp; Casa Loma, St. James و Waterfront است. پردیس اصلی این کالج، Casa Loma است که بخاطر فضای سبز پاکیزه و کم نظیر آن معروف است.&nbsp;</p> <p dir="rtl" style="text-align: right;">پردیس دوم، سنت جیمز است که دارای پنج ساختمان از جمله دانشکده خدمات مالی، هنرهای خلاق، مدیریت کسب و کار، مرکز پذیرایی و هنرهای آشپزی است.&nbsp;</p> <p dir="rtl" style="text-align: right;">پردیس Waterfront جدیدترین پردیس کالج است که در سال 2012 افتتاح گردید و مرکز علوم بهداشتی در این پردیس واقع شده است. نزدیکی هر سه پردیس به رستوران&zwnj;ها، مغازه&zwnj;ها و مراکز خرید، انواع دسترسی را برای دانشجویان آسان کرده است.</p> <p dir="rtl" style="text-align: right;">اگرچه این کالج رنک و رتبه جهانی بالایی ندارد، اما ویژگی&zwnj;های مثبتی دارد و هرساله بسیاری از دانشجویان به تحصیل در آن راغب هستند. از جمله مهمترین این ویژگی&zwnj;ها دسترسی آسان آن به بازار کارها مهمی مانند کمپانی های بزرگ و مشهور کشور است و ارتباط دانشجویان با صنعت را آسان&zwnj;تر می&zwnj;کند. همچنین همکاری جورج براون با این شرکت&zwnj;ها باعث شده تا این سازمان&zwnj;ها به دانشجویان در زمینه&zwnj;های مشاوره در امور برنامه&zwnj;های تحصیلی و نیز ارائه برنامه&zwnj;های آموزشی و اشتغال کمک کنند.&nbsp;&nbsp;</p> <p dir="rtl" style="text-align: right;">این کالج در سال 2014 به نوان بهترین کالج تحقیقاتی کانادا برگزیده شد.</p> <p dir="rtl" style="text-align: right;">&nbsp;</p> <p class="MsoNormal" dir="rtl" style="direction: rtl; unicode-bidi: embed; text-align: right;"><span style="font-weight: bold;">لیست فارغ&zwnj;التحصیلان معروف کالج جورج براون:</span></p> <p class="MsoNormal" dir="rtl" style="direction: rtl; unicode-bidi: embed; text-align: right;">این کالج دارای لیست بلند بالایی از افراد سرشناس است که از آن فارغ التحصیل شده اند. در اینجا برخی از آنها را نام میبریم:</p> <p class="MsoNormal" dir="rtl" style="direction: rtl; unicode-bidi: embed; text-align: right;">Valerie Buhagiar (بازیگر و کارگردان) ،Mark McEwan (سرآشپز معروف) ،John Henry (سیاستمدار)، Shasha Shaun Navazesh (بناینگذار شرکت معروف نان شوشا) ،Lou Rinaldi (سیاستمدار و کارآفرین) و Daniel Maclvor (بازیگر، نمایشنامه نویس، کارگردان تئاتر و سینما).</p>

شرایط تحصیل در کالج جورج براون کانادا

شرایط پذیرش در این کالج بسته به رشته مورد نظر و همچنین کشوری که از آن طریق اقدام می‌کنید، متفاوت است. اگر مایلید اطلاعات بیشتری نسبت به شرایط ویژه خود داشته باشید، مشاوران کانادا اپلای آماده پاسخگویی به شما هستند:

 

1.اگر متقاضی تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکترا) هستید، حتما باید دارای مدرک کارشناسی و یا معادل آن باشید.

2.در زمان ثبت‌نام، حداقل سن شما باید 18سال و یا بالاتر باشد.

3.پرداخت 95 دلار بعنوان هزینه درخواست ثبت‌نام که قابل برگشت نیست.

4.دارا بودن مدرک زبان قابل قبول در زمان ثبت‌نام

 

نمره زبان مورد نیاز جهت پذیرش در کالج جورج براون کانادا

همانند بسیاری از دانشگاه‌های دیگر دو مدرک قابل قبول از سوی این دانشگاه برای پذیرش در مقطع لیسانس و بالاتر آیلتس و تافل است که حداقل نمره مورد قبول برای آیلتس 6.5 است، به شرطی که نمره کسب شده در هیچ یک از مهارت‌ها کمتر از 6 نباشد و همچنین حدقبولی در تافل 88 است، به شرطی که حداقل نمره در هر 4 مهارت، 22 باشد.

لیست برنامه‌ها (83)