دانشگاه رویال رودزRoyal Roads University
توضیحات

 

 

دانشگاه رویال رودز

دانشگاه رویال رودز در یکی از زیباترین مکان های تاریخی وملی کانادا قرار دارد و تاریخی غنی دارد. در سال 2015، ما 75 سال پیشگامی و یادگیری را جشن گرفتیم - 55 سال به عنوان یک کالج نظامی و 20 سال به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی کاربردی عمومی.

تاکید قوی بر برنامه های کاربردی و عملی ارائه شده توسط اعضای هیئت علمی که جایزه برده اند و تجربه کار در فضای واقعی را داشته اند، دارد. برنامه های تحصیلی در همکاری با کارشناسان صنعت و توسط متخصصان محلی و بین المللی شناخته شده که در زمینه های مختلف تخصص دارند، آموزش داده می شود.

ما نیازها و آرمان های دانشجویان خود را درک می کنیم، و گزینه هایی برای ارائه یک تجربه آموزشی که متناسب با شیوه زندگی شماست، ایجاد کرده ایم. مدل هم گروهی ما ویژگی های کار درسی مبتنی بر گروه را فراهم می کند و یک منبع از همتایان همفکر برای شما فراهم می کند تا در طول برنامه خود به اشتراک گذاری، چالش و رشد بپردازید. حتی پس از فارغ التحصیلی، این گروه ها همچنان از آرمان های شما حمایت می کنند تا اطمینان حاصل شود زندگی شما در حال تغییر تجربه با ما است که نه تنها شما را به یک حرفه ای تبدیل کرده است، بلکه یک فرد منحصر به فرد شده اید.

چرا دانشگاه رویال رودز؟

ما ازپیشگامان و شرکای ایجاد یک رونق پایدار هستیم. تغییر در حرفه و زندگی از تدریس و تحقیق ما برای حل مسائل و ایجاد فرصت ها در جهان نتیجه شده است. ما با مردم، ایده ها و تجارب برای تغییر زندگی و جهان، ارتباط برقرار می کنیم.

اهداف ما:

  • رشد تقاضا در آموزش با کیفیت و مؤثر که به رونق اقتصادی، پیشرفت اجتماعی و پایداری محیطی کمک می کند.
  • دانشگاه مورد انتخاب برای آموزش مناسب و حرفه ای فرصت های مداوم برای یادگیری و تبدیل زندگی و حرفه را فراهم می کند.
  • سازمان از لحاظ مالی پایدار و با کارایی بالا.
  • محل کار مورد انتخاب از موفقیت شغلی و شخصی حمایت می کند.
  • یک دانشگاه با مشارکت قوی، پاسخگو به فارغ التحصیلان و جوامع ما که ما در خدمت آنها هستیم.
  • یک پیشگام برای نظارت پایدار سرزمین های تاریخی ما.

لیست برنامه‌ها (17)