دانشگاه سنت توماس

St. Thomas University

DLI:O19391556376
واقع در: Fredericton
نوع: University
رتبه: -
دوره‌ها: 33
تعداد دانشجو: +2300 نفر
وب‌سایت https://www.stu.ca
توضیحات

 

 

دانشگاه سنت توماس

به دانشگاه سنت توماس خوش آمدید - دانشگاه کم جمعیت و کوچک فرصت های بزرگ! ما معتقدیم که کم جمعیت بودن بهتر است. اندازه کوچک ما به این دلیل است که ما قادریم به هر یک از دانشجویان خود به یک تجربه بزرگ دانشگاهی پر از فرصت بدهیم.

دانشگاه سنت توماس در فردریکتون، نیو برانزویک، واقع شده است که یک دانشگاه کم جمعیت، به طور عمده در مقطع کارشناسی است که به آموزش هنرهای لیبرال اختصاص یافته است. لیسانس هنر قلب جامعه دانشگاهی ما است، و بیش از 30 برنامه در علوم اجتماعی و علوم انسانی ارائه شده است. برای بیش از 100 سال، جامعه کوچک و حامی ما، با تعهد مشترک به هنرهای لیبرال و عدالت اجتماعی پیوند داده شده است.

2300 دانشجوی لیسانس علوم انسانی ما از طریق ارائه استثنایی در رشته های سنتی مانند روانشناسی، انگلیسی، علوم سیاسی و هنرهای زیبا، و برنامه های منحصر به فردی که امروزه در حال افزایش است - ارتباطات و سیاست عمومی، جرم شناسی، جرونتولوژی (علم سالمندان)، حقوق بشر و روزنامه نگاری تحصیل می کنند. دانشجویان ما در فرصت های یادگیری تجربی - یادگیری خدمات، رشته کاری، کارآموزی و آموزش عملی، مطالعه مسافرت، کار آزمایشگاهی شرکت می کنند - که به آنها اجازه می دهد تا از آموزش خود در زمینه های عملی استفاده کنند و ارزش آموزش های هنر لیبرال را در جامعه تجربه کنند.

ما معتقدیم که هنرهای لیبرال بهترین آمادگی برای زندگی به عنوان یک رهبر، یک حرفه ای و یک شهروند جهانی است. فارغ التحصیلان ما اثبات این نظریه ما هستند. برنامه های تحصیلات تکمیلی ما در آموزش و تحصیل و کار اجتماعی، جامعه لیسانس هنر را تکمیل می کند و آموزش های برجسته ای را از طریق دوره های آموزشی و آموزش عملی ارائه می دهد.

چرا دانشگاه سنت توماس؟

دانشگاه زمان هیجان انگیزی است. این زمان برای رشد شخصی و فکری است. این فرصتی برای دانشجویان برای یادگیری بیشتر در مورد جهان و در مورد خود است. علایق جدید، دوستان جدید و تجربیات جدید، دانشجویان را به فصل بعدی زندگی خود کمک می کند. این زمانی است که همیشه می تواند در آن چالش وجود داشته باشد و به همین دلیل است که ما متعهد به ارائه یک محیط یادگیری دوم بهترین شکل ممکن، حمایت علمی و شخصی وقتی که مورد نیاز باشد، هستیم و فرصت هایی را فراهم می کنیم که دانشجویان تجربیات لازم برای دستیابی به اهداف دانشگاهی و حرفه ای را به دست آورند.

برخی از دلایلی که دانشجویان دانشگاه سنت توماس را انتخاب می کنند:

کلاس ها - هر کلاس کم جمعیت و صمیمی است. در حدود 60 دانشجو را پوشش می دهد، متوسط ​​نفرات ​​کلاس ما فقط 29 دانشجو است و کلاس های سال های پایین تر حتی کم جمعیت تر است. کلاس ها مبتنی بربحث و گفت و گو است، و استادان قادر به شناخت دانشجویان خود و ارائه توجه فردی هستند. 100٪ از اعضای هیئت علمی تمام وقت دارای مدرک دکترا یا بالاترین درجه در زمینه های خود هستند.

آموزش عالی - 91٪ از دانشجویان سال اولی تجربه خود را به صورت عالی یا خوب ارزیابی می کنند. یکی از دلایل این است که تأکید بر تدریس، چالش های تحصیلی و مهارت های فکری جدید، در میان بالاترین رتبه ها در کانادا قرار دارد.

پشتیبانی - بخش خدمات دانشجویان ما در هر مرحله از مسیر دانشجویان را پشتیبانی می کند. ارائه منابع برای حمایت دانشگاهی، برنامه ریزی شغلی، مدیریت استرس و غیره، دانشجویان تیمی از افراد را برای کمک به آنها در طول زمان خود در دانشگاه دارند.

فرصت ها - یک مدرک دانشگاهی بیش از صرفاً در کلاس است. دانشجویان ما در کنفرانس های ملی شرکت می کنند، در خارج از کشور تحصیل می کنند، تحقیق و کار خود را با تحقیق حرفه ای با اساتید منتشر می کنند. آنها نقش رهبری در دوره دانشجویی و محل زندگی، کار نیمه وقت در محوطه دانشگاه و کارآموزی و کار داوطلبانه در سراسر شهر را به عهده دارند.

با این حال شما اگر قصد دارید که تحصیلات خود را در سنت توماس شروع کنید، همه این ها با آزادی فکری برای شما شروع می شود.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید