دانشگاه ونکوور ایلندVancouver Island University
توضیحات

 

 

دانشگاه ونکوور ایسلند

دانشگاه  ونکوورایلند (VIU)، یک مؤسسه دولتی پس از دوره متوسطه، به عنوان یک مرکز عالی برای تدریس، تحقیقات کاربردی و یادگیری، فارغ التحصیلان با کیفیت آموزش می دهد که توسط کارفرمایان در سراسر کشور و سراسر جهان تقاضا شده است. با برگشت به سال 1936 ، زمانی که اولین مدرسه آموزشی شغلی Nanaimo درهای خود را باز کرد، VIU یک تاریخ غنی و مرتبط با جوامع خود را به اشتراک می گذارد. این تاریخ و تعهد به افرادی است که VIU را با یک پایه محکمی که در آن رشد ما را ادامه می دهد، فراهم کرده است.

VIU یک دانشگاه پویا شناخته شده بین المللی است که از دانشجویانی بیش از 16000 پاره وقت و تمام وقت، شامل بیش از 1800 دانشجوی بین المللی، 1500 دانشجوی بومی و بیش از 2000 نفر از اعضای هیئت علمی و کارکنان را حمایت می کند. از طریق تکامل و رشد در حال پیشرفت ما، VIU افتخار دارد که به توسعه فرهنگ ونکوور ایسلند، پایه اجتماعی، اقتصادی و دانش کمک کرده است. گزارش تأثیر VIU مشارکت VIU را برجسته می کند.

VIU دارای چهار محوطه دانشگاهی است که شامل یک محوطه اصلی در Nanaimo و محوطه های منطقه ای در Duncan، Powell River و Parksville-Qualicum است. دانشگاه ونکوور ایسلند همچنین مالک باغ هایMilner و Woodlands در Qualicum Beach است، اخیراً به عنوان یکی از 10 باغ برتر عمومی در کانادا شناخته شده است.

VIU یک سازمانی است که طیف متنوعی از آموزش و تحصیل را ارزیابی می کند. این دانشگاه یک محیط مهیج فکری برای دانشجویان و کارکنان فراهم می کند. VIU برنامه هایی را از سواد پایه تا برنامه های شغلی، تجارت، مدارک کارشناسی و بالاتر پیشنهاد می کند و همه دانشجویان را تشویق می کند تا توانایی خود را کشف کنند، و در مورد جهان بیشتر کشف کنند و در زندگی و یادگیری بیشتر بیاموزند.

چرا دانشگاه ونکوور ایلند؟

دانشگاه ونکوور ایلند یک سازمان آموزشی پویا و متنوع است که به تعالی در تدریس و یادگیری، خدمات و پژوهش اختصاص یافته است. VIU موجب موفقیت دانشجویان، ارتباطات قوی جامعه و همکاری بین المللی با فراهم کردن دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه های دانشگاهی که برای دانشجویان منطقه ای، ملی و بین المللی طراحی شده است می شود. دلایل بیشتر برای انتخاب VIU عبارت اند از:

  1. امکانات عالی
  2. برنامه های کیفی
  3. کلاس های کوچک آموزش دیده توسط مربیان با تجربه و عالی
  4. مشاوره تحصیلی، مشاوره شخصی و خدمات پشتیبانی برای دانشجویان بین المللی
  5. فعالیت های اجتماعی، تفریحی و ورزشی؛ خانوادگی و خوابگاه دانشجویان در محوطه دانشگاه
  6. برنامه های آموزش مشارکتی که برای مطالعه و کار تمام وقت در کانادا امکان پذیر است
  7. محل عالی در یک شهر کوچکتر نزدیک به ونکوور و ویکتوریا

لیست برنامه‌ها (75)