مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا - فناوری هوافضا

British Columbia Institute of Technology - Aerospace Technology

DLI:O19330128542
واقع در: Richmond
نوع: , College
رتبه: -
دوره‌ها: 1
تعداد دانشجو: +48000 نفر
وب‌سایت https://www.bcit.ca
توضیحات

 

 

مؤسسه فناوری برتییش کلمبیا (BCIT) یکی از بزرگترین مؤسسات آموزش متوسطه با بیش از 48000 دانشجو (16،600 تمام وقت، 31،600 نیمه وقت) است که سالانه در این مؤسسه ثبت نام می کنند. اعتبارنامه شغلی که برای محیط کار طراحی شده است، شامل مدارج، دیپلم ها و گواهینامه های در رشته های علوم کاربردی و طبیعی، تجارت و رسانه، محاسبات و فناوری اطلاعات، مهندسی، علوم بهداشتی و بازرگانی را ارائه می دهیم. مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا در سال 1964 تأسیس شده است، اکنون دارای پنج پردیس اصلی، به عنوان مکان های ماهواره ای در سطح استان است. مشارکت های بین المللی BCIT شامل برنامه های آموزشی، فعالیت های آموزشی و پژوهشی در آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی، آسیای شرقی و اروپای شرقی است. در مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا، دانشجویان آموزش تئوری را فرا می گیرند و همه آموخته ها را در یک محیط عملی به کار می برند. ما با صنایع کار می کنیم تا اطمینان حاصل شود که آموزش های تئوری ما روی ریل آموزش عملی قرار می گیرند و دانشجویان خود را در کلاس درس، آزمایشگاه و در فعالیت های میدانی درگیر می کنند و طیف وسیعی از مهارت ها را ایجاد می کنیم. هنگامی که دانشجویان ما فارغ التحصیل می شوند، آنها آماده هستند تا از روز اول شروع به فعالیت و مشارکت کنند. فعالیت های تحقیقاتی کاربردی ما به ورود محصولات جدید به بازار و رفع مشکلات خاص صنعت کمک می کند. همسو با کمک به فارغ التحصیلان، تحقیقات ما به پیشرفت اقتصادی کمک می کند.

چرا مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا؟ 

مؤسسه فناوری هوا فضا بریتیش کلمبیا برای رونق اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی بریتیش کلمبیا یکپارچه شده است. ماموریت ما به موفقیت رساندن دانشجویان و کارفرمایان است. مؤسسه  BCIT یک مؤسسه آموزش عالی است که برای خدمت به شهروندان بریتیش کلمبیا و شرکای آن در سرتاسر جهان و آموزش و تربیت فارغ التحصیلان تأسیس شده است، آنها برای ورود به بازار کار آماده هستند و بلافاصله در محل کار انتخابی خود شاغل می شوند و در حال حاضر برای کارفرمایان خود، دارایی محسوب می شوند. ما در تلاش هستیم تا مزایای آموزش BCIT را در دسترس همه کسانی که به مؤسسه مراجعه می کنند قرار دهیم و آنها را مطابق با استانداردهای آموزشی عالی آماده می سازیم. ما دانشجویان خود را آموزش می دهیم، پشتیبانی می کنیم و به آنها اهمیت می دهیم و تلاش می کنیم تا حد ممکن فارغ التحصیل با دانشی باشند. اعتبارنامه های BCIT توسط تجارت و صنعت بسیار ارزشمند هستند. فارغ التحصیلان ما از سرمایه گذاری خود روی آموزش و تحصیل در مؤسسه فناوری BCIT بازده زیادی دریافت می کنند. مؤسسه BCIT برای ایجاد انواع، و مقادیر مناسب کارمندان ماهر در حرفه هایی که پر تقاضا هستند و می توانند از یک استاندارد زندگی مناسب پشتیبانی کنند، وجود دارد. مدل آموزش BCIT بر راه اندازی و پیشبرد مشاغل، در دسترس بودن گسترده برنامه های آن، و فراهم کردن آموزش متمرکز است و اینکه این آموزش باید در یک زمان کارآمد و به موقع ارائه شود. در مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا در برنابی ما با اجرای ویژگی های زیر، ماموریت خود را انجام می دهیم:

مدل آموزش گروهی BCIT: اندازه کلاس کوچک و همکاری دانشجویان با و در کنار یکدیگر و با متخصصان صنعت. شما با همکلاسی ها و مربیان خود در طول تحصیل در BCIT ارتباطات قوی برقرار خواهید کرد. تجربه یادگیری شما در BCIT ممکن است گسترده باشد، اما شما با مهارت ها و تجربیات آماده به کار در صنعت فارغ التحصیل خواهید شد که شما را برای رویارویی با مرحله بعدی و چالش های پیش رو در حرفه خود آماده می کند.

یادگیری عملی: آموزش شما چیزی فراتر از آموزش در کلاس درس خواهد بود و افراد، محیط ها و ابزارهایی آموزش عملی را درگیر خود خواهد کرد. شما با آموزش در دنیای واقعی روبرو می شوید. یادگیری مبتنی بر پروژه، تحقیقات کاربردی و کارآموزی به شما این امکان را می دهد که مزیت رقابتی به دست آورید - شما می توانید محل کار خود، کارها و شغلی را که حتی قبل از فارغ التحصیلی انتظار داشته اید را انتخاب کنید.

ارتباطات: هر یک از برنامه های BCIT، از طرف کارفرمایان، هیئت علمی و سایر اساتید، و متخصصانی که در صنعت کار می کنند، با مشاوره و راهنمایی همراه هستند. شما همچنان در روند آخرین پیشرفت های صنعت خود قرار خواهید گرفت و اطمینان حاصل می کنید همه چیز را برای استخدام یاد می گیرید.

زندگی دانشجویی: زندگی تحصیلی شما در BCIT فراتر از حضور در کلاس ها خواهد بود، شما جزئی از یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش خواهید شد. از دسترسی به سالن ورزشی و تناسب اندام که به تازگی بازسازی شده است، تا مراکز تفریحی، استخر و صبحانه رایگان در روزهای چهارشنبه، ملاقات با دوستان جدید، همگی جزء زندگی دانشجویی مفرح هستند.

مؤسسه فناوری بریتیش کلمبیا - برنابی

مؤسسه فناوری بریتانیا کلمبیا – داون تاون شهر

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید