مؤسسه تکنولوژی بریتیش کلمبیا - واحدبرنابی

British Columbia Institute of Technology - Burnaby

DLI:O19330128542
واقع در: Burnaby
نوع: , College
رتبه: -
دوره‌ها: 68
تعداد دانشجو: +53000 نفر
وب‌سایت https://www.bcit.ca
توضیحات

 

 

مؤسسه تکنولوژی بریتیش کلمبیا - واحد برنابی

BCIT یکی از بزرگترین موسسات پس از دوره دبیرستان بریتیش کلمبیا است که بیش از 48،000 دانشجو را سالانه (17،700 تمام وقت، 35،300 پاره وقت) ثبت نام کرده است. ما ارائه مدارک حرفه ای طراحی شده برای محل کار، از جمله مدارک دیپلم کالج و گواهینامه های علوم طبیعی و کاربردی، کسب و کار و رسانه، محاسبات و فناوری اطلاعات، مهندسی، علوم سلامت و کسب و کار را ارائه می دهیم.

BCIT در سال 1964 تأسیس شده است و اکنون دارای پنج دانشکده اصلی و همچنین موقعیت های ماهواره ای در سراسر استان است. مشارکت های بین المللی BCIT شامل برنامه های آموزشی، تحصیلی و تحقیقاتی در آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی، آسیای شرقی و اروپای شرقی است.

در BCIT، دانشجویان به صورت تئوری یاد می گیرند و در یک فرآیند عملی آن را اجرا میکنند. ما با صنایع کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آموزش های ما در راستای شیوه ها و پیشرفت های فعلی باقی مانده است و دانشجویان ما را در کلاس درس، آزمایشگاه و در زمینه ایجاد طیف وسیعی از مهارت ها درگیر می کنند و طیف وسیعی از مهارت ها را ایجاد می کنیم. هنگامی که دانشجویان ما فارغ التحصیل می شوند ، آنها آماده هستند تا از روز اول شروع به مشارکت کنند. فعالیتهای تحقیقاتی کاربردی ما برای ورود محصولات جدید به بازار و رفع مشکلات خاص صنعت کمک می کند. تحقیقات ما به همراه کمک های فارغ التحصیلان ما به پیشرفت اقتصاد ما کمک می کند.

چرا مؤسسه تکنولوژی بریتیش کلمبیا

BCIT در برنابی برای رونق اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی بریتیش کلمبیا اساسی و ضروری است. ماموریت ما این است که برای موفقیت شاگردان و کارفرمایان خدمت کنیم:

BCIT یک مؤسسه آموزش عالی است که برای خدمت به شهروندان بریتیش کلمبیا در سراسر جهان و برای آموزش و تربیت فارغ التحصیلانی که آمادگی شغلی دارند و بلافاصله در محل کار انتخاب شده خود، مولد و اثربخش هستن و کسانی که برای کارفرمایان خود افراد باارزش در حال پیشرفت هستند.

BCIT یک مؤسسه مشارکتی است. ما در تلاش برای ایجاد مزایای آموزش BCIT در دسترس برای همه کسانی هستیم که به مؤسسه وارد شده اند تا استانداردهای بالای ما را برآورده کنند. ما دانشجویان خود را آموزش، حمایت و مراقبت می کنیم و تلاش می کنیم که تا حد امکان فارغ التحصیل شوند.

اعتبار BCIT توسط کسب و کار و صنعت بسیار ارزشمند است. فارغ التحصیلان ما یک بازده عالی در سرمایه گذاری خود در تحصیل در BCIT دریافت می کنند.

BCIT برای ایجاد انواع، کیفیت و تعداد مناسب کارکنان ماهر در حرفه هایی که تقاضا می شوند، ایجاد شده است و می تواند از یک استاندارد مناسب برای زندگی حمایت کند.

مدل آموزش BCIT بر روی راه اندازی و پیشرفت حرفه ها، دسترسی گسترده به برنامه های آن و بر قوانین آموزشی و تحصیلی تمرکز دارد که می تواند در زمان مؤثر دسترسی داشته باشد.

درBCIT  برنابی مأموریت ما اجرای شرایط زیر است:

آموزش هم گروهی

مدل هم گروهی BCIT به معنای کلاس های کم جمعیت است و همکاری باعث می شود که دانشجویان با هم در کنار یکدیگر و با کارشناسان صنعت مشارکت کنند. شما ارتباط قوی با همکلاسی های خود و مدرسان در BCIT برقرار خواهید کرد. تجربه یادگیری شما در BCIT ممکن است سخت باشد، اما شما با مهارت ها و تجربیات آمادگی کار در صنعت، که شما را برای رسیدن به مرحله بعدی در حرفه خود آماده می کند، فارغ التحصیل خواهید شد.

یادگیری کاربردی

آموزش شما فراتر از کلاس درس خواهد رفت و شامل افراد، محیط ها و ابزارهایی است که در دنیای واقعی با آن روبرو خواهید شد. یادگیری مبتنی بر پروژه، تحقیقات کاربردی و کارآموزی به شما امکان می دهد که یک مزیت رقابتی کسب کنید - شما محل کار خود را و آنچه انتظار دارید حتی قبل از اینکه فارغ التحصیل شوید را خواهید شناخت.

ارتباطات

هر برنامه BCIT مشاوره و کمک های استراتژیک را از بخش های مختلف کارفرمایان، فارغ التحصیلان و متخصصین دیگر که در صنعت کار می کنند، دریافت می کند. شما در آخرین پیشرفت های صنعت خود باقی خواهید ماند و اطمینان حاصل می کنید که هرچه را که لازم بوده یاد بگیرید، و آماده شروع به کار هستید.

زندگی دانشجویی

زندگی شما در BCIT بیشتر از صرفا حضور در کلاس هاست، شما بخشی از یک جامعه دانشجویی پر جنب و جوش خواهید شد. از دسترسی به یک مرکز تناسب اندام تازه بازسازی شده، تا روزهای استرس زدایی با سگ و رستوران های شبانه ماهانه و صبحانه های رایگان روز چهارشنبه، دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد و ارتباطات مادام العمری خواهید داشت.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید