دانشگاه ترینیتی وسترنTrinity Western University
توضیحات

 

دانشگاه ترینیتی وسترن

دانشگاه ترینیتی وسترن کانادا یک دانشگاه معتبر خصوصی و مسیحی دربریتیش کلمبیای کانادا است. این دانشگاه  در سال 1957 توسط گروه کوچکی که دیدگاه فوق العاده‌ای را برای ساخت دانشگاهی مسیحی در کانادا  داشتند تأسیس شد. امروزه TWUبزرگترین مؤسسه خصوصی هنرهای لیبرال مسیحی با مشارکت 3600 دانشجو از بیش از 80 کشور دنیا می‌باشد. این دانشگاه از همان روزهای نخستین سال 1962، دیدگاه ویژه و خاصی را برای هنرهای لیبرال مسیحی و آموزش علوم ارائه و برگزار می‌نمود. اکنون این دانشگاه بزرگترین دانشگاه خصوصی کانادا است که حدود 4000 دانشجو در 45 دوره تحصیلی کارشناسی و 17 دوره تحصیلات تکمیلی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه به تحصیل مشغول اند. دانشگاه ترینیتی وسترن طیف وسیعی از رشته‌ها از جمله هنر و طراحی، هنر و رسانه و فرهنگ، روانشناسی، مطالعات کتاب مقدس، زیست شناسی،  بیو تکنولوژی، بیولوژی، کسب و کار، شیمی، مسیحیت و فرهنگ، علوم کامپیوتر، آموزش، تربیت بدنی، انگلیسی، مطالعات محیطی، مطالعات اروپایی، جغرافیا، تاریخ، حرکت شناسی، مطالعات مستقل، مطالعات بین فرهنگی، زبانشناسی، پرستاری، فلسفه، مطالعات سیاسی، مطالعات آنلاین و ... را ارائه می‌نماید.

دانشجویان از بین طیف گسترده ای از دوره ها، انتخاب می کنند. هر سال سه ترم برگزار می شود، ترم پاییز از سپتامبر تا دسامبر و ترم بهار از ژانویه تا آوریل ادامه دارد. برای دانشجویانی که مایل به گذراندن کلاس در تابستان هستند ، این دانشگاه از طریق برنامه نویسی ترم تابستانی خود ، که از ماه مه تا آگوست برگزار می شود چندین دوره در دانشگاه و همچنین تحصیلات مسافرتی را ارائه می دهد. این دانشگاه میزبان تعدادی از انستیتوها و مراکز تحقیقاتی از جمله انستیتوی پیمایش دریا، مؤسسه مطالعات جنسیتی، گروه تحقیق و تفسیر فرهنگ، مناقش، مؤسسه Septuagint، مرکز رهبری کارآفرینی، مرکز شکل گیری معنوی در آموزش عالی، مؤسسه دین در کانادا و همچنین، مؤسسه مسائل و دیدگاه های بومی، است.

دانشجویان ترینیتی وسترن از هر 10 استان کانادا ، 37 ایالت ایالات متحده و 33 کشور خارجی هستند که 72٪ كانادایی ، 12٪ آمریکایی و 13٪ از خارج از كشور هستند. این دانشگاه تقریباً 250 استاد دارد که بیش از 85٪ استادان دارای دکترا هستند.

چرا دانشگاه ترینیتی وسترن؟

دانشگاه ترینیتی وسترن یک دانشگاه مسیحی است که توسط بریتیش کلمبیا به منظور خدمت به مردم ارائه شده است. TWU دارای هفت رتبه متوالی A + برای کیفیت آموزش و یادگیری (قبلاً به نام کیفیت تحصیلی بود) است که سه کرسی تحقیقاتی کانادا را در دست دارد و قهرمان مسابقات قهرمانی ملی در ورزش های CIS است. مهمتر از همه، زندگی در TWU از طریق رویکرد متمرکز بر مسیحیت با طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی، تحصیلات تکمیلی، و برنامه های تکمیلی بزرگسالان، TWU رهبران شخصیت را پرورش می دهد و تأثیر مثبتی در زندگی دیگران را ایجاد می کند.

 

لیست برنامه‌ها (87)