دانشگاه مونت سنت وینسنتMount Saint Vincent University
توضیحات

 

 

دانشگاه مونت سنت وینسنت

دانشگاه مونت سنت وینسنت در تلاش است تا الگویی از آموزش و پژوهش خلاق باشد که شهروندان مسئولیت اجتماعی را پرورش می دهد.  با یک ترکیب منحصر به فرد از شور و نشاط و فردیت، مونت یک دانشگاه با تأثیر بی نظیر اجتماعی در خانه، سراسر کشور و در سراسر جهان است. مونت یک رویکرد منحصر به فرد را برای آموزش فراهم می کند تا دانشجویان بتوانند به شیوه هایی که برای آنها مهم و خاص هستند یاد بگیرند و رشد کنند. چه برای کلاس درسی، و چه هیئت مدیره، و آزمایشگاه علمی و یا فراتر از آن، دانشگاه مونت سنت وینسنت آماده است تا از هر سفر دانشجویی حمایت کند.

سنت مونت در نزدیکی مرکز شهر هالیفاکس نوا اسکوشیا واقع شده است و برای کلاس های کم جمعیت و شیوه تدریس منحصر به فردش شناخته شده است. 4000 زن و مرد از تمام نقاط کانادا و از 60 کشور جهان در دوره های دانشگاهی آن تحصیل می کنند و از امکانات موجود بهره مند می شوند.

چرا دانشگاه سنت وینسنت؟

دانشگاه مونت سنت وینسنت در تلاش است تا الگویی از آموزش و پژوهش خلاق باشد که شهروندان مسئولیت اجتماعی را پرورش می دهد.

ما به دنبال دانش هستیم: دانش پژوهی، تدریس و تلاش های فکری با بالاترین کیفیت را وقف می کنیم و از طریق فرصت های آموزشی و خدمات آموزشی قابل تغییر، قابلیت دستیابی به دانش را ارتقاء می دهیم. ما از سنت قدرتمند، مسئولیت اجتماعی و تعهد به پیشرفت زنان را الهام گرفته ایم. مردم ما پایه و اساس ما هستند و روابط ما بر احترام و پاسخگویی ایجاد شده است.

مونت سنت وینسنت با ارزش های زیر هدایت می شود:

آزادی آکادمیک

مسئوليت پذیری

تعهد

حرفه ای گری

احترام

 

لیست برنامه‌ها (45)