دانشگاه بیشاپ Bishop's University
توضیحات

دانشگاه بیشاپ (BU) واقع در منطقه شهرهای شرقی استان کبک، یک دانشگاه منحصر به فرد انگلیسی زبان است که مانند سایر دانشگاه ها به دانشجویان خود تجربه تحصیل در مقطع کارشناسی را ارائه می دهد.

تفاوت دانشگاه بیشاپ:

بیشاپ مفتخر است که دارای کوچکترین کلاس ها از نظر اندازه در کشور و اساتید پرشور و حامی هستند که به موفقیت دانشجویان خود اهمیت می دهند. نتیجه این است که تمام دانشجویان بیشاپ در طول تحصیل مورد توجه شخصی و پشتیبانی ارزشمند قرار می گیرند. بیشاپ دانشجویان خود را به مجموعه ای از فرصت های یادگیری برجسته، از جمله دوره های کارآموزی و تجربه های آموزش استثنایی متصل می کند. این فرصت ها دانشجویان را قادر می سازد مهارت های خود را تقویت کنند و تجربه حرفه ای و با ارزش را کسب کنند، در حالی که برای تکمیل تحصیلات خود تلاش می کنند. بیشاپ یک محیط اجتماعی منحصر به فرد برای دانشجویان خود ایجاد می کند، یکی از مواردی که باعث رشد و پیشرفت شخصی می شود. این فضای دلسوز و حمایتی دانشجویان را پرورش می دهد و آنها را به رهبران با اعتماد به نفس و ماهر تبدیل می کند تا در دنیا تغییر ایجاد کنند. این عناصر وقتی با هم ترکیب می شوند، جوهر و روح جامعه بیشاپ را تشکیل می دهند.

چرا دانشگاه بیشاپ؟

دانشجویان ما، بیشاپ را برای این انتخاب می کنند که می خواهند خودشان را برای یادگیری، جسور بودن، صحبت کردن و شنیده شدن، رهبر شدن و برای ایجاد تفاوت، به چالش بکشند. آیا شما همین را می خواهید؟ اگر چنین است، درست انتخاب کرده اید شما به دنبال تحصیل در بیشاپ هستید، به دنبال یک تجربه آموزشی هستید که بی نظیر، استثنایی و تحول گرا است. شما در طول زمان خود در اینجا بسیار تغییر خواهید کرد. خواهید فهمید که دانشگاه بیشاپ، شبیه خودتان است، فرصتی برای دیدن آنچه از آن ساخته شده اید. کتاب ها را مطالعه می کنید و مطالب شما را به چالش می کشند و به فردی با تفکر انتقادی و خلاقانه تبدیل می شوید. اساتید و دانشجویان دیگر، برای پیشبرد مرزهای دانش خود و پیگیری تعالی، شما را به چالش می کشند. و شاید مهمتر از همه، خودتان را به چالش بکشید، خود را در معرض خطر و شکست قرار دهید، مسیر خود را انتخاب کنید و جهان را تغییر بدهید.

نکته: تمام دانشجویان پس از دریافت نامه قبولی خود، باید برای برنامه VISA خود مدارک CAQ را تکمیل کنند.

 

لیست برنامه‌ها (46)