دانشگاه تامسون ریورزThompson Rivers University
توضیحات

 

در دانشگاه تامسون ریورز اولویت ما موفقیت دانشجو است. ما توانایی دانشجویان مان را برای رسیدن به اهدافشان با گزینه های یادگیری منعطف و خدمات دانشجویی فردی وفرصت های یادگیری به همراه محیط متنوع و فراگیر فراهم می کنیم.
در طی 45 سال گذشته دانشگاه تامسون ریورز مفتخر است که برترین آموزش عالی را به دانشجویانش که با طیف وسیعی از دیدگاه ها ،عقاید و پیش زمینه‌های گوناگون در این دانشگاه مشغول به تحصیل می‌باشند را ارائه می‌‌نماید. نزدیک به 27,000 دانشجو در دانشکده های کملوپس Kamloops و ویلیامزلیک Williamslake و یا از طریق دوره‌های متنوع آموزش آنلاین و از راه دور  و برنامه‌های  درسی باز  در دانشگاه تامسون ریورز مشغول به فعالیت می‌باشند.
این دانشگاه بیش از 140 برنامه درسی و 60 برنامه باز آموزشی برای دانشجویان قدیمی که می خواهند در تجارت فعالیت کنند، ارائه می دهد. دانشجویان ما هر آنچه را که در شرایط کاری و تحصیل در خارج از کشور، تحقیق در مقطع کارشناسی، مدارس و تمرینات میدانی، آموزش و یادگیری خدمات و سایر فرصت ها با کمک و راهنمایی دانشکده را به دست می آورند و در دسترس استفاده قرار می دهند. تحقیق، ایجاد و نوآوری یک محیط آموزشی باز و انعطاف پذیر به وجود می آورد.

دلایل انتخاب تامسون ریورز :

TRU یک دانشگاه جامع و سازگار با محیط زیست است که آموزش و تحقیق با کیفیت و انعطاف پذیر را در اختیار زبان آموزان منطقه ای، ملی، بین المللی و محلی قرار می دهد.

پنج مزیت تامسون ریورز عبارت اند از:

    -افزایش موفقیت دانش آموزان : اولویت این دانشگاه مشاغل و برنامه های آموزشی است که به طور کامل دانش و مهارت های یادگیرندگان ما را تقویت و حمایت می کند.
    -افزایش درک بین فرهنگی : اولویت این دانشگاه برنامه ها و شیوه هایی است که به درک تنوع و چالش بین فرهنگی و میان جوامع بومی، محلی، منطقه ای و جهانی کمک می کند.
    -افزایش ظرفیت تحقیق : این دانشگاه توسعه، تحقیق، آموزش، تدریس نوآورانه، تمرین حرفه ای و خلاقانه به نفع مردم را اولویت قرار داده است.

    -افزایش ظرفیت کارآفرینی : اولویت این دانشگاه این است که ارتباط متقابل و خوبی  با همکاری های کارآفرینانه و شرکت های اجتماعی که به طور متقابل از دانشگاه و جوامعی که در خدمت آن هستند، سود می برد برقرار کند.

لیست برنامه‌ها (87)