دانشگاه مونت آلیسونMount Allison University
توضیحات

دانشگاه مونت آلیسون دانشگاه هنرهای آزاد و رشته‌های علوم است که در شهر ساکویل در ایالت نیوبرونزویک کانادا واقع شده است. در رتبه بندی سالیانه دانشگاه های کانادایی که توسط  مجله مکلین انجام می شود، این دانشگاه در 20 سال اخیر، 15 بار جایگاه اول دانشگاه های کارشناسی کانادا را به خود اختصاص داده است. تعداد زیادی از پیشروان تجاری و فرهنگی کشور کانادا از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند(در رده دانشگاه های کارشناسی).

با نسبت 16: 1 دانش آموزان به دانشکده، متوسط کلاس های سال اول 65 و متوسط کلاس های بالاتر 14 تا دانش اموز است.

چرا دانشگاه مونت آلیسون؟
شما به سرعت متوجه تفاوت این دانشگاه با سایر دانشگاه ها به خاطر علل زیر خواهید شد :

تحصیلات هنر و علوم:

ممکن است شما دقیقاً بدانید که می خواهید چه چیزی بخوانید یا شاید کمی زمان ببرد تا بفهمید. این زیبایی یک هنر و آموزش علوم آزاد است، شما می توانید همه چیز را امتحان کنید (بیش از 40 برنامه وجود دارد) ، علایق خود را با انواع روش های جالب و غافلگیر کننده ترکیب کنید و در حالی که در آن هستید ، یک پایه دانش گسترده را به دست آورید.

شهرت:

شهرت دانشگاه آلیسون فراتر از رتبه شماره 1 ثابت ماست. مونت آلیسون یک مؤسسه معتبر کانادایی است که سابقه طولانی در ارائه آموزش با کیفیت بالا در برنامه نویسی دانشگاهی و همچنین فرصت های یادگیری فوق برنامه و تجربی دارد. اما مهمتر از همه، برای تربیت فارغ التحصیلانی که به سمت برنامه های رقابتی کارشناسی ارشد و حرفه ای و مشاغل استثنایی می روند ، شهرت قابل توجهی دارد.

 تعامل با جامعه:

جامعه جذاب در سراسر محوطه دانشگاه و فراتر از آن گسترش می یابد. دانش آموزان به سرعت فرصت های بی پایان را برای شرکت در برنامه های درسی در خارج از دانشگاه کشف می کنند و اظهار می کنند این از با ارزش ترین تجارب یادگیری در مونت آلیسون هستند.
تفاوت کلاس های کوچک را کشف کنید :
ما دوست داریم آن را تفاوت میان کلاس های کوچک بنامیم اما این چیزی است که به نظر می رسد فرصتی برای پرسش ها، اعتماد به نفس برای به اشتراک گذاشتن ایده های شما، آزادی برای اینکه خودتان باشید و همه این امکان را دارند که نام شما را بدانند.

آموزش عالی :

دانشکده ها از سراسر دنیا در محوطه مونت آلیسون گرد هم آمده اند تا دانش خود را به شما منتقل کنند و به توسعه احساسات تحقیقاتی خود هم در اینجا و هم در خانه و در مشارکت های جهانی ادامه دهند. کیفیت از کلاس های کوچک شروع می شود تا مشارکت معنادار ایجاد شود. شما توسط رهبران موفق در زمینه مورد نظر خود تحت هدایت ، تدریس ، چالش و تشویق قرار خواهید گرفت و همه آنها متعهد به موفقیت شما هستند.

رشته تحصیلی خود را خودتان تعیین کنید:

ممکن است شما دقیقاً بدانید که می خواهید چه چیزی بخوانید یا شاید کمی زمان بکشید تا بفهمید. این زیبایی یک هنر و آموزش علوم آزاد است. انعطاف پذیری برای کشف طیف گسترده ای از دوره ها در سراسر رشته ها، این به شما امکان می دهد تا علایق خود را با انواع روش های جالب و غافلگیر کننده ترکیب کنید و در حین حضور در آن ، دانش گسترده ای به دست آورید.

 

لیست برنامه‌ها (39)