دانشگاه واترلوUniversity of Waterloo
توضیحات

دانشگاه واترلو

حدود نیم قرن است که دانشگاه واترلو، در مرکز قطب فناوری کانادا واقع شده است و تبدیل به یک دانشگاه جامع برجسته با بیش از 36،000 دانشجوی تمام وقت و پاره وقت در دوره های کارشناسی و بالاتر شده است.

واترلو که همیشه عنوان خلاق ترین دانشگاه کانادا را به خود اختصاص می دهد، شامل تحقیقات پیشرفته و آموزش در زمینه علم و مهندسی، ریاضیات و علوم رایانه، سلامت، محیط زیست، هنر و علوم اجتماعی است. از محاسبات کوانتومی و فناوری نانو گرفته تا روانشناسی بالینی و تحقیقات علوم بهداشتی، ایده ها و ذهن های با استعداد را با هم همراه می سازد، و نوآوری های الهام بخش که بر امروز و آینده تأثیرگذار است را ایجاد می کند.

واترلو با بزرگترین برنامه تحصیلی تعاونی دانشگاهی جهان، ارتباطات خود را با جهان پیوند می دهد و مشارکت های سازمانی را در یادگیری، تحقیق و تجاری سازی تشویق می کند. واترلو با ایجاد محیط ها و مراکز آموزشی در چهار قاره و همکاری های دانشگاهی در سراسر جهان، آینده این سیاره را شکل می دهد.

چرا دانشگاه واترلو؟

پژوهش

دانشگاه واترلو شهرت خود را به عنوان یک مؤسسه تحقیقاتی در سطح جهانی در گستره وسیعی از زمینه ها و رشته ها در تمامی سطوح تحصیلی به دست آورده است. واترلو برای پاسخگویی به چالش های جامعه ای که به سرعت در حال پیشرفت است و ایده ها نوآورانه، ایجاد شده است.

تحقیقات در حال تغییر در جهان، بخشی جدایی ناپذیر از یادگیری و مفاهیم است و واترلو را به تمام نقاط جهان متصل می کند. این کار مهم تأثیر مستقیم بر زندگی ، کار، بازی و یادگیری ما دارد.

آموزش

آموزش در واترلو کمتر در مورد ارائه دانش بوده است و بیشتر در مورد باز کردن درهای اکتشاف و نوآوری است.

دوره های تحصیلات دانشگاهی در زمینه هایی از جمله ارتقاء سلامت ، مشارکت دانشجویان در تحقیقات که از سطح کارشناسی شروع می شود ، اولویت تدریس در واترلو است. 

مرکز آموزش عالی، تدریس و یادگیری را با بالاترین کیفیت در واترلو ترویج می دهد و از توسعه آموزش با همکاری دپارتمان ها و افراد در تمام مراحل شغلی حمایت می کند.

یادگیری در واترلو بخشی از یک سفر مادام العمر است، چیزی که دانشجویان با آنها پا به دنیای علم و فناوری می گذارند. بسیاری از آنها برای تحصیلات تکمیلی به واترلو بازگشته اند و یا به دنبال سمت های حرفه ای دیگر هستند.

برنامه تحصیلی تعاونی برجسته ما اولین شیوه یادگیری تجربی را ایجاد کرده که دانشجویان را به مشاغل پیوند می دهد و به آنها اجازه می داد تا ایده هایی را که در یک کلاس درس توسعه داده بودند در محیط های دنیای واقعی اعمال کنند.

لیست برنامه‌ها (101)