دانشگاه NYIT- شعبه ونکوور

New York Institute of Technology - Vancouver

DLI:O19280365272
واقع در: Vancouver
نوع: Private, University
رتبه: -
دوره‌ها: 6
تعداد دانشجو: +1200 نفر
توضیحات

 

دانشگاه NYIT یک دانشگاه خصوصی است که در سال 1955 در امریکا تأسیس شده است و واحدهای خارجی در ونکوور، شانگهای و ابوظبی دارد. از ویژگی های این دانشگاه می توان به امکان تحصیل در ونکوور و انتقال به نیویورک اشاره کرد. در واقع پس از اتمام دوره تحصیلی می توانید تصمیم بگیرید در کدام یک از شعب جهانی این دانشگاه ادامه تحصیل بدهید. دانشکده ونکوور این دانشگاه واقع در مرکز شهر ونکوور و در محدوده ای تجاری و در نزدیکی دفاتر اصلی امور مالی، بانکی، معدن، خدماتی، منابع طبیعی و شرکت های فناوری اطلاعات واقع شده است. این دانشگاه دارای آزمایشگاه های کامپیوتری، سالن های دانشجویی و مرکز آموزش از راه دور است. کلاس های کوچک منجر به فرصت های بزرگ برای کارآموزی، تمرین و برنامه های مربیگری در مؤسسات تجاری و مالی در منطقه می شود.
دوره های تحصیلی ارائه شده در این شعبه در مقطع کارشناسی ارشد می باشند که عبارت اند از:
  • کارشناسی ارشد مدیریت انرژی
  • کارشناسی ارشد کامپیوتر،‌ شبکه و آی تی
  • کارشناسی ارشد تلکنولوژی صنایع
  • MBA 


دلایل انتخاب NYIT

1- کارآموزی دانشجویان: 87٪ از دانشجویان NYIT در شش ماه پس از فارغ التحصیلی در زمینه های انتخابی خود مشغول به کار هستند. NYIT یکی از 100 دانشگاه خصوصی برتر با فارغ التحصیلان پردرآمد است. از اولین روزهای تحصیل  شما در NYIT، خدمات حرفه ای ما به شما کمک می کند مسیری را برای موفقیت پیدا کنید.
2-با نیویورک ارتباط برقرار کنید: NYIT به شما امکان تحصیل در دانشگاه های سراسر دنیا را می دهد. در حالی که در NYIT هستید می توانید در هر کلاس دانشگاهی شرکت کنید و در فعالیت ها مشارکت کنید.

3-به یک شهروند جهانی تبدیل شوید: تحصیل در نیویورک یا در دانشگاه های ما در کانادا، چین و امارات متحده عربی شما را به یک جامعه تبدیل می کند. در بسیاری از برنامه ها، شما می توانید پیوسته در میان دانشگاه ها حرکت کنید و مطالعات خود را کامل کنید بدون هیچ گونه محدودیت. هر کجا که مطالعه می کنید می توانید به دانش آموزان و اعضای هیئت علمی در سراسر جهان متصل شوید.
4-مدرک مورد نیاز را دریافت کنید: برنامه های کاربردی مبتنی بر فناوری شامل یک برنامه آموزشی هسته ای است که بنیان قوی برای رشد حرفه ای را فراهم می کند. آنچه در NYIT یاد می گیرید، به روز و متمرکز بر آینده است و نیازهای کارفرمایان را در بر می گیرد. و اعتبار نامه های ما در برنامه هایی شامل معماری، کسب و کار، مهندسی، پرستاری، آموزش و پرورش، حرفه های بهداشتی و غیره به شما یک امکان رقابتی می دهد.
5-مزیت مالی دریافت کنید: NYIT یکی از کمترین شهریه های خصوصی در ایالت نیویورک و بیش از 40 میلیون دلار کمک های مالی نهادی را هر ساله ارائه می دهد. 80٪ دانشجویان کارشناسی ارشد ما نوعی کمک مالی دریافت می کنند.  
6- قدرت همکاری را بیاموزید : بازار امروز خواستار تجربه و تخصص بین رشته ای است. شما یاد خواهید گرفت چگونه خلاقانه در پروژه ها، تحقیقات، دوره های کارشناسی و مسابقات علمی که دانش آموزان و اعضای هیئت علمی در همه مدارس و کالج ها ترتیب می دهند شرکت کنید.
7-بخشی از راه حل های دنیای واقعی باشید : هر روز ، اعضای هیئت علمی NYIT و دانشجویان در حال انجام تحقیقات کاربردی گرا در زمینه پایداری ، امنیت سایبری ، روباتیک ، فیزیوتراپی و کاردرمانی ، پرستاری ، فناوری آموزشی ، معماری و شهرسازی، کارآفرینی و ... هستند.
8-تجربه مربوطه را به دست آورید: آموزش خود را از طریق کارآموزی با کارفرمایان برتر، برنامه های تحصیل در خارج از کشور، سفرهای یادگیری خدمات، کنفرانس های جهانی، سخنرانی ها و بازدید از شرکت های پیشرو ارتقاء دهید.
9- با یک دانشکده ای که شما در آن سرمایه گذاری می کنید مشارکت کنید: به یکی از دانشکده های فعال و تمام وقت و حرفه ای نیویورک دسترسی پیدا کنید. این معلمان پرشور جزء بهترین و درخشان ترین در زمینه های خود هستند.

 

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید