دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالیUniversity of Northern British Columbia
توضیحات

دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی یکی از بهترین دانشگاه های کوچک کانادا است که در منظره ای چشمگیر در شمال بریتیش کلمبیا واقع شده است. ما علاقمند به آموزش، پژوهش، مردم و محیط زیست هستیم.
این دانشگاه فرصت های یادگیری ویژه ای را برای کارشناسی و فارغ التحصیلانی که در زمینه پژوهش، فرهنگ، سلامت، اقتصاد، و محیط زیست فعالیت می کنند را فراهم می کند. این دانشگاه در ۱۹۹۰ تأسیس یافت و در میان دانشگاه های کوچک کانادا از برترین ها می باشد. این دانشگاه به دلیل تحقیقات خود در زمینه های انرژی سبز به دانشگاه سبز کانادا نیز شهرت دارد. این دانشگاه علاوه بر آموزش و پرورش و جشن فارغ التحصیلی، یک مکان تحصیلی سخت کوشانه است که دارای محیط یادگیری دوستانه، فراگیر و حمایتی است.

این دانشگاه یک دانشگاه در منطقه شمال و ویژه مناطق شمال استان است و بودن در این مکان یک حس مسئولیت پذیری قوی از مالکیت، هدف و ماجراجویی در بین دانش آموزان، فارغ التحصیلان، هیئت علمی، کارکنان و جوامع که در خدمت ما هستند، به وجود آورده است.


چرا دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی؟
شعار ما "احترام به تمام اشکال زندگی" است. "En Cha Hunà روح آزادی دانشگاه، احترام به دیگران و تمایل به تشخیص دیدگاه های مختلف را دربر می گیرد.
UNBC تلاش می کند تا یک محیط یادگیری امن و چالش برانگیز فراهم کند که در آن دانش آموزان مهارت های رهبری را به دست می آورند و بتوانند مرزهای خود را گسترش دهند نه تنها از طریق بحث و گفت و گوی آکادمیک بلکه از طریق فرصت هایی برای همکاری با اعضای هیئت علمی و کارکنان در پروژه های تحقیقاتی و طیف گسترده ای از ابتکارات زندگی و یا کمک به جامعه، منطقه و یا فراتر از آن.
ارزش های ما،زندگی ما، تصمیمات ما و انتخاب های ما چیزهایی هستند که در این دانشگاه به آن ها پرداخته می شوند.
تحقیق و کسب تجربه : جامعه ما برای ارائه یک تجربه یادگیری بی نظیر تلاش می کند که دانش آموزان را آماده کند برای پاسخگویی به چالش های دنیای مدرن و در حال توسعه 
فراگیر بودن و تنوع : تنوع اجتماعی و فرهنگی برای غنی سازی محیط یادگیری یک دانشگاه مدرن اساسی است. تلاقی تنوع و بحث محترمانه باعث تحریک افکار خلاق ، روش های جدید تفکر و مسیرهای جدید تحقیق می شود. این تضمین می کند که سؤالات تحقیق ما به طور کلی جامعه را مورد خطاب قرار می دهد ، و ما را قادر می سازد تا رهبرانی را بشناسیم که جوامع محلی و جهانی ما را درک کنند. 
جامعه: UNBC جایی است که جامعه رشد می کند و ما در تلاش برای درک و مراقبت از اعضای دیگر دانشگاه هستیم. این مکانی است که همه در آن حس خوبی دارند و جایی است که ما متعهد به احترام، نوآوری و پاسخ به همه تعاملات و موضوعات هستیم.
یکپارچگی: برای موفقیت ما باید به آنچه که هستیم اعتماد کنیم و بر آنچه که در حال حاضر هستیم و آنچه که ما میخواهیم در آینده باشیم تمرکز کنیم. ما در تمام تعاملاتمان صادق، حمایت گر و صمیمی  هستیم و با تمام مشکلات و مسائل آشکار و سازنده مواجه می شویم.

 

لیست برنامه‌ها (42)