کالج کمبر

Camber College

DLI:O19219937972
واقع در: Powell River
نوع: , College
رتبه: -
دوره‌ها: 1
تعداد دانشجو: +600 نفر
وب‌سایت
توضیحات

 

کالج کمبر یکی از نوآور ترین و پویاترین مراکز زبان است. کالج کمبر که در سال 2003 تأسیس شد، به مدت 14 سال، آموزش زبان انگلیسی با کیفیت بالا را به دانشجویان ارائه می دهد. در کالج کمبر، ما انگلیسی را از جهات مختلفی آموزش می دهیم زیرا می دانیم که همه دانشجویان منحصر به فرد هستند، یادگیری و همچنین اهداف متفاوتی دارند. برنامه های منحصر به فرد ما، چه در داخل و خارج از کلاس، ماجراجویی آموزشی هر دانشجو را به حداکثر می رساند. سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان انگلیسی به ما یاد داده است که یادگیری بهینه و مطلوب هنگامی اتفاق می افتد که دانشجویان بدانند که ارزش ها و عقاید آنها واقعا مهم است، و آنها دیگر فقط یک شماره در لیست کلاس نیستند. هر روز ما مهارت های ارتباطی عملی را با بازخورد های زیادی از طرف اساتید مان حاصل می شود به شما یاد می دهیم، بنابراین مدیریت و کنترل موقعیت های واقعی زندگی خود را با اطمینان بیشتری انجام خواهید داد و در این زمینه به چالش کشیده خواهید شد.

چرا کالج کمبر

روشهای مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد، اما ما به شدت معتقدیم که هیچ راهی بهتر از یادگیری چهره به چهره وجود ندارد. ما معتقدیم بهترین روش، مواجه شدن مستقیم با فرهنگ بومی و مردم بومی است که اطراف شما را احاطه کرده اند. ما دارای 12 سال تجربه در زمینه تدریس انگلیسی و ارائه آموزش زبان در سطح جهانی به دانشجویان هستیم. از همه فرهنگ ها استقبال می کنیم و از وجود تنوع بین آنها درس یاد می گیریم. ما راه هایی برای ارتباط با میراث فرهنگی خود می یابیم. با خیال راحت، نسبت به همه فرهنگ ها، تأمل و توجه داریم. در این کالج کلاس های مبتکرانه و فضای دوستانه و خانوادگی برقرار است.

برنامه فعالیت های اجتماعی کالج کمبر: برای ارتقاء زبان انگلیسی خود در خارج از محیط کلاس، در برنامه ها و طرح های فعالیت اجتماعی که توسط ما ترتیب داده شده است شرکت کنید. کلیه مربیان کالج کمبر کاملاً تحصیل کرده، با تجربه و دارای مجوز آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) هستند. کالج کمبر در آموزش زبان انگلیسی خدمات کامل را ارائه می کند، از برنامه های تدریس در منزل با کیفیت بالا و امکان ارسال استاد پروازی به درخواست شما برخوردار است. پردیس ما در کنار رودخانه پوول در ساحل غربی قرار گرفته که می توانید از این فضای چشم نواز و دلچسب و آب و هوای ساحلی لذت ببرید. هوا به ندرت خیلی گرم یا خیلی سرد می شود. برف و یخبندان به ندرت پیدا می شود.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید