کالج دانشگاه رنیسون

Renison University College

DLI:O19395281561
واقع در: Waterloo
نوع: , College
رتبه: -
دوره‌ها: 3
تعداد دانشجو: +2000 نفر
توضیحات

 

کالج دانشگاه رنیسون (Renison) یکی از کالج های معروف دانشگاه واترلو می باشد که در واترلو، اونتاریو کانادا واقع شده است. پردیس دانشگاهی رنیسون در سمت غربی پردیس اصلی واترلو قرار دارد. این کالج برنامه های علمی مختلفی را زیر نظر دانشگاه واترلو ارائه می کند. اغلب دروس دانشگاهی در دانشکدۀ هنر واترلو ارائه می شود که شامل علوم اجتماعی، زبان، و فرهنگ می باشد. کالج رنیسون تمرکز خود را بر روی سه حوزه معطوف داشته است: مشارکت اجتماعی و نوآوری، مشارکت جهانی از طریق زبان و فرهنگ، و مشارکت جوامع از طریق ارائۀ برنامه های بدون مدرک و یادگیری عملی در ارتباط با برنامه های مختلف.

بخش مشارکت اجتماعی و نوآوری رنیسون بر اساس عملکرد دانشکدۀ مطالعات توسعه اجتماعی و دانشکده مددکاری اجتماعی رنیسون فعالیت می کند. تمرکز بر مشارکت جهانی بصورت های مختلفی ارائه می شود که در بیشتر موارد بر مطالعات ربان و فرهنگ و یا برنامه های مطالعاتی اسلام متمرکز می باشد. تمرکز این کالج بر مشارکت جوامع در مرکز جوامع و آموزش حرفه ای انجام می گیرد. این کالج دانشگاه شامل خوابگاهی است که تا 220 دانشجوی دانشگاه واترلو را در خود جای می دهد. دانشجویان ممکن است در هر رشته ای در مقطع کارشناسی دانشگاه واترلو باشند و لزوما نباید دروس خود را در کالج رنیسون بگذرانند. این کالج یکی از کم هزینه ترین خوابگاه ها به نسبت دیگر پردیس های دانشگاهی را دارد.

چرا کالج دانشگاهی رنیسون؟

کالج دانشگاهی رنیسون با فراهم کردن شرایط بی نظیر تحصیلی زیر نظر دانشگاه واترلو یکی از مهمترین کالج ها می باشد. اعضای هیئت علمی متعهد، کلاس هایی با تعداد دانشجویان کم، و حس همدلی بین تمامی کارکنان موجب موفقی این کالج شده است. رنیسون در زمینۀ مطالعات هنرهای آزاد برنامه های بینظیری را ارائه می کند. در رابطه با دروسی که بطور کلی در دانشگاه ارائه می شوند، رنیسون به دانشجویان در انتخاب برنامه های مناسب کمک می کند و در عین حال آگاهی آنها نسبت به خود، توانایی ها، و استعدادهایشان را نیز بعنوان یک فرد و همین طور یک شهروند جهانی، تقویت می کند.

این کالج بهترین مباحث ادبیات و فلسفه، بزرگترین یافته های علوم، و برخی از عالی ترین دستاوردهای هنر و فرهنگ را به دانشجویان ارائه می کند. علاوه بر این، کالج رنیسون در پی آشنا کردن دانشجویان با اصول دانشگاهی که بر اساس آن کار می کند، نیز می باشد. رنیسون به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های خود را ارتقاء بخشند و ایده های خود را با جزئیات بیان کنند. از نظر خوابگاهی، رنیسون برای دانشجویانی که دروس خود را در این کالج یا دانشگاه واترلو برداشته اند، امکاناتی را فراهم می کند. این کالج محیط جذابی را برای دانشجویان با ادیان و دیدگاه های مختلف فراهم کرده است که همگی بخوبی با هم تعامل داشته باشند.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید