کالج کوئیکلام Coquitlam College
توضیحات

طی 35 سال گذشته، ما در حال توسعه و اصلاح برنامه های دانشگاهی خود و کسب شهرت به عنوان یکی از بهترین کالج های کانادا هستیم. دوره های دقیق در مطالعات زبان انگلیسی، علوم، علوم انسانی و علوم اجتماعی پایه ای محکم برای تکمیل مدارج دانشگاهی ارائه می کند. فارغ التحصیلان ما واجد شرایط ورود به بهترین دانشگاه های آمریکای شمالی هستند. دانشجویان از سراسر جهان کالج کوکیتلام را برای معیارهای عالی آموزشی و مربیان الهام بخش و بسیار مجرب انتخاب می کنند. کالج کوئی کلام کلید موفقیت در دانشگاه، یک ماجراجویی فراموش نشدنی در یادگیری، و تجربیات یادگیری برای همیشه را در اختیار شما قرار می دهد. کالج کوئی کلام، پردیس خود را که در یک ملک بزرگ تقریباً 2.5 هکتار واقع شده است، تجهیز کرده است. پارک دانشجویی و باغ های زیبا و چشم انداز زیادی برای لذت بردن وجود دارد. سالن بدنسازی ما همیشه با انواع ورزش ها پرکار و شلوغ است.

 

چرا کالج کوئی کلام

کالج کوئی کلام برای آماده سازی دانشجویان تمام ملل با فرصت های عالی آموزشی در فضایی با صداقت علمی و حساسیت فرهنگی اختصاص داده شده است.

 

برای دستیابی به این مأموریت، اهداف کالج کوئی کلام عبارت اند از:

حفظ استانداردهای بالای آکادمیک، تهیه برنامه های آموزشی که منحصربه فرد هستند و به طیف گسترده ای از سوابق، علایق و تجربیات، توجه می کند، ارائه محیطی که ماهیت چند فرهنگی ما را منعکس می کند، آشناسازی دانشجویان با شیوه های دستیابی به اهداف و توانمندسازی آنها برای انتقال به مؤسساتی که این اهداف را بیشتر پیش می برد، ترغیب دانشجویان برای دنبال کردن اهداف گسترده آکادمیک برای پرورش خلاقیت خود و کمک به آنها برای مشارکت کامل در جامعه مدنی، ارائه آموزش مقرون به صرفه در محیط کالج خصوصی، فراهم آوردن یک محیط کاری شاد و با ارزش برای کارکنان و هیئت علمی، همکاری با جامعه برای ایجاد یک رابطه کاری نزدیک بین آموزش های علمی و کاربردهای عملی در دانشکده انجام می شود.

 

ارزش های اصلی کالج کوئی کلام عبارت اند از: دانشجویان نگرانی اصلی ما هستند، ترویج آموزش متعالی، ایجاد یک محیط بین المللی قوی، استفاده از ورزش و فعالیت هایی برای ایجاد یک محیط یادگیری قوی، فراهم کردن فضای گرم، دوستانه و ایمن برای دانشجویان از جاهای مختلف.

توجه: این دانشکده با مشاور مهاجرت ApplyBoard همکاری می کند.

لیست برنامه‌ها (10)