کالج برایتون

Brighton College

DLI:O19257044542
واقع در: Burnaby
نوع: Private, College
رتبه: -
دوره‌ها: 13
تعداد دانشجو: +1000 نفر
وب‌سایت https://brightoncollege.com
توضیحات

 

کالج برایتون این امکان را به دانشجویان می دهد تا مهارت های حرفه ای که در محیط کار شناخته شده و مورد نیاز هستند را توسعه دهند. دانشجویان ما با پیشینه های گوناگون به اینجا آمده اند و تجربه ای چند فرهنگی را با خود به همراه می آورند. بیش از 30 برنامه در دو پردیس ما در برنابی و سوری وجود دارند. کالج برایتون یک مؤسسه معتبر PCTIA (آژانس مؤسسات آموزش حرفه ای خصوصی) است و همچنین موفق به کسب عنوان BC EQA (تضمین کیفیت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا) شده است. برنامه ها و دستورالعمل های ما مطابق با استانداردهای کیفیت آموزشی است. کالج برایتون فرصت هایی را برای دستیابی به مدارک معتبر به رسمیت شناخته شده در صنعت و مهارت های قابل فروش در بازار فراهم می کند که منجر به اشتغال متناسب و ایجاد پایه ای برای آموزش عالی می شود.

چرا کالج برایتون

کالج برایتون فرصت های آموزشی در زمینه های عملی ارائه می کند. بسیاری از دوره های ما مهارت های آموزشی و تعاملی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند که به دانشجویان کمک می کند مهارت های خود را مستقیماً در راستای محیط کسب و کار به کار ببرند.

قرار دادن تجربه کار 100 درصدی: بسیاری از برنامه های ما در انتهای برنامه مؤلفه های کار عملی و دوره کارورزی دارند. ما به همه دانشجویان خود در این برنامه ها تضمین می دهیم که در دوره کارورزی و تجربه کاری قرار می گیرند. ما به شما کمک می کنیم تا یک کارفرما مناسب پیدا کنید که به شما امکان می دهد آنچه را که یاد گرفته اید در عمل به کار ببرید. بسیاری از دانشجویان سرانجام پس از گذراندن دوره کارورزی در محل کار همان جا استخدام می شوند و شغل تمام وقت به دست می آورند و یا از طریق ارتباطاتی که در طول دوره کارورزی ایجاد کرده اند، شغل دیگری پیدا می کنند.

کلاس های کوچک با اساتید مجرب و با منابع پیشرفته: کلاس های کوچک ما فضای زیادی را برای شما فراهم می کند. در بحث در کلاس درس شرکت کنید. در این کلاس ها از فن آوری رایانه ای، منابع یادگیری به روز و اتصال سریع به اینترنت استفاده می کنیم.

برنامه ریزی انعطاف پذیر و تاریخ شروع فوری: برنامه های ما برای افراد شاغل که ممکن است تمام وقت یا پاره وقت کار کنند و وقت مطالعه کمتری دارند طراحی شده اند. ما برنامه های تمام وقت و پاره وقت را متناسب با برنامه شغلی شما ارائه می دهیم. در کالج برایتون، برنامه های ما هر 2-4 هفته یکبار شروع می شود، بنابراین می توانید آموزش خود را تقریباً بلافاصله آغاز کنید!

دوره های آموزشی سفارشی و انتخاب دوره: در کالج برایتون، برنامه های پیشنهادی ما برای همه به صورت انعطاف پذیر تنظیم شده است. کارکنان پذیرش ما می توانند مسیر آموزش شما را با توجه به پیشینه و اولویت های شما تغییر دهند، و کمک می کنند تا روی توسعه مهارت هایی مورد نیاز برای استخدام در رشته انتخابی خود، تمرکز کنید. می توانید بدون اینکه کل برنامه را تکمیل کنید که این خود با صرف زمان زیادی همراه است، در هر برانامه تعدادی از دوره ها را بگذرانید.

جستجو در زمینه کاری و کمک به پیشرفت شغلی: بخش خدمات شغلی ما از طریق شبکه کارفرمایان برایتون و منابع شغلی، به دانشجویان کمک می کند تا شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید