دانشگاه کانادا وستUniversity Canada West
توضیحات

University Canada West (UCW) یک دانشگاه خصوصی است که در قلب ونکوور پر جنب و جوش قرار دارد. UCW که در سال 2004 تأسیس شد ، طیف وسیعی از برنامه های متمرکز بر شغل و کسب و کاررا شامل کارشناسی تجارت ، لیسانس ارتباطات تجاری و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی را ارائه می دهد.

این دانشگاه با جذب دانشجویان از بیش از 40 کشور جهان ، یک محیط یادگیری پویا ، و دانش محور را با میزان شهریه ای رقابتی را ارائه می دهد. بر اساس تحقیقات موسسات ارزیابی موسسات آموزشی دانشگاه کانادا وست  نشان می دهد که دانشجویان ما از دانشکده های ویژه و حرفه ای و اندازه کلاس های کوچک ما بسیار امتیاز کسب می کنند . موقعیت مکانی فوق العاده دانشگاه شانس دانشجویان را برای به دست آوردن تجربه در بازار صنعت ، و آماده سازی آنها برای مشاغل خود بعد از دانشگاه ، بهبود می بخشد.

اگر فردی متمرکز و دارای اهداف آموزشی واضح هستید ، به آنچه پیشنهاد می دهیم ، نگاهی بیندازید. دانشگاه کانادا وست منتظر استقبال شماست!

مزایای دانشگاه کانادا وست

دانشجویان UCW از بیش از 40 کشور در سراسر در این دانشگاه در کنار شهروندان کانادایی ، دانشجویان ما هستند که به تنوع و غنای دانشگاه کمک می کنند. این که آیا شما یک فارغ التحصیل دبیرستان اخیر ، فارغ التحصیل کالج یا دانشگاه یا دانشجوی انتقالی هستید یا یک متخصص هستید ، مطمئن باشید آنچه را که شما نیاز دارید در اینجا پیدا خواهید کرد. دانشگاه کانادا وسترن یک دانشگاه با محوریت اقتصاد و تجارت و کسب و کار  است. ما برنامه هایی را ارائه می دهیم که مبنای کاربردی و تئوری را برای موفقیت دانشجویان در محیط کار و تلاش های آتی دانشگاهی در اختیار دانشجویان قرار می دهند. اهداف ما شامل موارد زیر است:

دانشگاهی خصوصی و نوین با تکنولوژی و رویکردی نو در کانادا است.

مرتبط بودن ، در دسترس بودن و ابتکاری بودن دروس و گرایش ها بر اساس نیاز روز بازار

ارائه دوره هایی با محوریت شغلی برای تبدیل دانش آموزان به فارغ التحصیلان آماده رهبری.

ارائه خدمات استثنایی و پشتیبانی از دانشجویان ، چه آنها به صورت آنلاین و چه در دانشگاه با ما تحصیل کنند.

ارائه انعطاف پذیری برای دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش برای کسانی که مایل به پیشرفت از نظر دانشگاهی و حرفه ای هستند.

ارایه دروس دریک محیط یادگیری متنوع و چالش برانگیز متمرکز بر کاربرد عملی دانش وارایه کمک هزینه های تحصیلی بر اساس  شایستگی های فردی اشخاص می باشد  ، که برای تربیت رهبران در دنیای جدید الزامی است ارائه می شود.

 

لیست برنامه‌ها (6)