دانشگاه ترنتTrent University
توضیحات

 

دانشگاه ترنت در اونتاریو، به طور مداوم به عنوان دانشگاه برتر در تدریس، تحقیق و رضایت دانشجویان به رسمیت شناخته شده است. ترنت دانش آموزان عالی از سراسر کشور و سراسر جهان را جذب می کند. در اینجا دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیلان با اعضای هیئت علمی و کارکنان که از جوامع گوناگون هستند ودر ارتباط تنگاتنگ می باشند،می توانند با انتقال تجربه در رشد علمی و کاری بهم کمک کنند.
در  تمام رشته ها، ترنت هر روز تفکر حیاتی و یکپارچه ای برای زندگی برای ما به  ارمغان می آورد. رویکرد منحصر به فرد ترنت برای افزایش قابلیت های شخصی  از طریق مشارکت اجتماعی، متقاضیان زیادی دارد. دانش آموزان این امکان را دارند که با همکاری در گفتگو و دیدگاه های متنوع تجربه کسب کنند. دانش آموزان، فارغ التحصیلان، استادان و کارکنان ترنت، شهروندان جهانی هستند که در ایجاد راه حل های پایدار برای مسائل پیچیده نقش دارند.
دانشگاه پیتربوروی ترنت برنده جایزه معماری است که دریک محیط طبیعی و زیبار درکنار ساحل رودخانه اونتاریو است که فقط 90 دقیقه از مرکز شهر تورنتو فاصله دارد، در حالی که دورهام که پردیس دیگری در ترنت است همواره ترکیبی از برنامه نویسی در GTA  تورنتو را ارائه می دهد.
چرا دانشگاه trent؟
- در ترنت، دانشکده های  ما محیطی ایجاد میکنند که یادگیری را ترویج می دهند، تنوع را در بر می گیرند و منجر به دوستی هایی می شوند که  دوام دارند و دارای کلاس های درس، سالن ها، دفاتر هیئت علمی، امکانات ناهار خوری، اتاق های اقامت و ...که مکان هایی هستند که دانش آموزان هر سال ارتباط معنی داری با یکدیگر، اساتید و کارکنان پیدا می کنند.
 آرزوهای خود را دنبال کنید :
این که آیا شما یک هنرمند، فعال اجتماعی، بازیگر، نویسنده، و یا رهبر دانشجویی هستید این دانشگاه برای شما فرصتی را که احساستان را خارج از کلاس درس دنبال کنید فراهم می کند. با دوستان جدید آشنا می شوید و منافع خود را با پیوستن به یکی از  100 باشگاه و گروه های دانشجویی در ترنت ادامه می دهید.
 امکانات ورزشی و سرگرمی دانشگاه:
این که آیا شما علاقه مند به رقابت در بالاترین سطح ورزشی با یکی از تیم های ورزشی ما باشید و یا به سادگی به دنبال پیوستن به یکی از فعالیت های تفریحی و کلاس های تناسب اندام باشید حتما رشته ای برای همه اینها در ترنت وجود دارد. با امکانات پیشرفته تر در محیط داخلی و فضای باز، همراه با دسترسی به رودخانه اوتونای، مناطق طبیعت متنوع و مسیرهای پیاده روی، شما ملزم به پیدا کردن تناسب اندام خود با فعالیت های تفریحی، تیم های ورزشی رقابتی و یا کلاس تناسب اندام خواهید بود و این بهترین برای شماست.

 

 

لیست برنامه‌ها (23)