دانشگاه ویندزورUniversity of Windsor
توضیحات

دانشگاه وینزور یک دانشگاه جامع و محور دانشجویی است که بیش از 15000 دانشجو در طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد از جمله چندین مدرسه حرفه ای از جمله: حقوق ، تجارت ، مهندسی ، آموزش ، پرستاری ، بافت شناسی انسانی و کار اجتماعی ثبت نام کرده اند.

دانشگاه ویندزور در نزدیکی شلوغ ترین گذرگاه مرزی بین المللی آمریکای شمالی قرار دارد و به نظر می رسد یکی از زیباترین آبنماهای کانادا در رودخانه دیترویت است. ویندزور همچنین جنوبی ترین شهر کانادا است و دارای بهترین آب و هوای کشور است. این مکان با قدرت UWindsor به عنوان یک مؤسسه بین المللی با محوریت چندگانه که به طور فعال باعث می شود تا تنوع گسترده ای از دانشجویان ، اساتید و کارمندان بتوانند از طریق آموزش ، بورس تحصیلی ، تحقیق و مشغول ایجاد دنیای بهتری شوند.

ما روابط دانشجویی و دانشگاهی محکم ، هیئت علمی برنده جوایز استثنایی و کارمندان نوآور داریم. UWindsor با اندازه های کلاس نسبتاً کوچک و مجموعه گسترده ای از خدمات دانشجویی ، باشگاه ها و انجمن ها ، محیط یادگیری دوستانه و حمایتی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

چرا دانشگاه ویندزور؟

ما می توانیم دلایل بی شماری را برای شما فراهم کنیم که چرا باید به UWindsor فکر کنید. اما در اینجا 5 ویژگی ما بیان می شود:

یک شهر مرزی بین المللی: دانشگاه ویندزور واقع در یک مرز بین المللی ، یک جامعه پویا و چند فرهنگی است. بیش از 16،500 دانشجو از 100 کشور در اینجا تحصیل می کنند. تنوع دانشجویان در دانشگاه - از کجا هستند ، چه اعتقاد دارند و چه فکر می کنند - ذهن شما را گسترش می دهد.

یک تجربه آموزش درجه یک: ما 150 برنامه دانشگاهی کارشناسی و کارشناسی ارشد را که توسط اساتید عالی تدریس می شود را ارائه می دهیم. استانداردهای عالی آکادمیک و شهرت بین المللی ما اطمینان حاصل می کند که شما یک آموزش عالی با کیفیت دریافت خواهید کرد که در دراز مدت  موفقیت های بی نهایتی را برای آینده شما به ارمغلن خواهداورد

 حمایت های  بین المللی دانشجویی: سازمانهای دانشجویی به  نقش رهبری مهمی در دانشگاه و در جامعه  ایفا می کنند. ما گروه ها و ابتکارات حمایتی متنوعی داریم که انتقال شما را از اینجا آسان تر می کند.

هزینه پایین تحصیل : دانشگاه وینزور یکی از مقرون به صرفه ترین ، تجربه های جامع آموزشی در سطح  دانشگاه درآمریکای شمالی را ارائه می دهد.

معرفی به بازار کار کانادا: تجربه کاری خود را از طریق برنامه های مشارکتی ، کارآموزی و کمک های پژوهشی که برای شما درآمد ایجاد می کند می توانید  افزایش دهید.

لیست برنامه‌ها (187)