کالج کوست مانتین

Coast Mountain College

DLI:O110095977911
واقع در: Terrace
نوع: , College
رتبه: -
دوره‌ها: 19
تعداد دانشجو: +4500 نفر
توضیحات

 

کالج کاست مانتین (که قبلاً با عنوان کالج اجتماعی شمال غربی شناخته می شد) یک مؤسسه آموزشی عالی عمومی و با بودجه دولتی و دارای اعتبار عمومی است. این کالج در سال 1975 تأسیس شده، به 17 جامعه در منطقه شمال غربی زیبا و چشم نواز بریتیش کلمبیا، کانادا خدمت کرده است. کالج کاست مانتین یک کالج دانشجو محور است که مدرک تحصیلی و شغلی، دیپلم و گواهینامه و همچنین طیف گسترده ای از دوره ها و برنامه هایی برای دانشجویان بین المللی را ارائه می دهد؛ کالج کاست مانتین تجارب یادگیری با کیفیتی را ارائه می دهد که به دانشجویان ما برای ساخت آینده ای موفق و مثبت کمک می کند. این کالج طیف گسترده ای از برنامه ها در هنر، تجارت، بهداشت، علوم، بازرگانی، اعتبارنامه های فنی و دانشگاهی، هنر و علوم را ارائه می دهد. با تحصیل در چهار ترم، دانشجویان می توانند مدرک کاردانی در رشته های هنر یا علوم را دریافت کنند. برای کسانی که مایل به ادامه تحصیل هستند، کلیه دوره های مقطع کاردانی معادل دوره های دانشگاه است و می تواند به سایر مؤسسات آموزش عالی انتقالی بگیرند. گواهینامه های یکساله و برنامه های دیپلم دو ساله در رشته مدیریت بازرگانی، یک دوره آموزشی شغلی کاملاً خوب و زمینه ای مناسب برای طیف گسترده ای از شغل های فنی و حرفه ای است و فرصت تحصیلی خوبی است که بتوانید پس از فارغ التحصیل شدن شغل مناسب خود را پیدا کنید. برنامه بوم شناسی ساحلی کاربردی، مهارت های بیولوژیکی و زیست محیطی کاربردی مورد نیاز برای کار در اکوسیستم های ساحلی را ارائه می دهد. برنامه های آموزش بنیادی و کارآموزی، دانشجویان را با مهارت لازم برای اشتغال در تعدادی از حوزه های کسب و کار از جمله نجاری، جوشکاری، برق، مکانیکی و غیره آماده می کند.

چرا کالج کاست مانتین؟

کالج کاست مانتین از طریق رهبری آموزشی در توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اجتماعی منطقه ما، آینده موفقی برای فارغ التحصیلان رقم می زند. کالج کاست مانتین از طریق تجارب یادگیری با کیفیت در یک محیط فراگیر و قابل احترام، آینده شغلی مثبتی ایجاد می کند. در کالج کاست مانتین، دانشجویان بین المللی از جنبه های زیر لذت خواهند برد:

-تحصیل در یک کالج دانشجو محور که در آن دانشجویان می توانند دانش و مهارت های آموخته شده را به برنامه های دانشگاهی منتقل کنند.

-اندازه کلاس های کوچک و توجه فردی و قرار گرفتن در معرض زندگی و فرهنگ کانادایی.

-انتقال آسان از برنامه های آموزش زبان به سایر برنامه های آموزش عالی زبان و یا برنامه شغلی ترکیبی برای گروه های 12 نفره یا بیشتر.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید