کالج تجارت و فناوری رویال

Royal Crown College of Business and Technology

DLI:O242531216037
واقع در: Toronto
نوع: Private, College
رتبه: -
دوره‌ها: 3
تعداد دانشجو: +100 نفر
توضیحات

 

Royal Crown College of Business and Technology یک کالج حرفه ای کسب و کار خصوصی است که در قلب تورنتو ، اونتاریو ارائه می شود و دارای برنامه های دیپلم و گواهینامه است. RCCBT تحت قانون کالج های حرفه ای خصوصی در سال 2005 و همچنین یک مؤسسه یادگیری تعیین شده در کانادا ثبت شده است. کلیه برنامه های آموزش عالی در کالج تجاری و فناوری رویال برای هدایت دانش آموزان و آمادگی برای مشاغل در زندگی واقعی یا ادامه تحصیل در داخل کانادا یا خارج از کشور طراحی شده است. RCCBT در تلاش است تا بهترین دانش آموزان خود را برای کمک به آنها در طول و بعد از تحصیل به دانشجویان خود ارائه دهد. این برنامه درسی روش های آموزشی را با رویکرد آموزش دیالکتیکی ترکیب می کند. اساتید از آخرین روندهای فن آوری و روش های تدریس استقبال می کنند. این کلاس ها برای دانش آموزان هزاره ای ساخته شده است که تجربه یادگیری خوبی را ارائه می دهند.

چرا کالج تجارت و فناوری رویال؟

کالج سلطنتی تجارت و فناوری رویال به راحتی در قلب تورنتو (Eglinton & Yonge) در یک محله پرجمعیت و پرتحرک احاطه شده توسط مراکز خرید و مشاغل کوچک اعم از گالری های هنری گرفته تا کافی شاپ های شلوغ و مکان های ناهار خوری پس از ساعت واقع شده است. Yonge و Eglinton یک مکان شلوغ است که دانش آموزان کارهای زیادی را قبل و بعد از کلاس های خود ارائه می دهد. این کالج برنامه های آموزش عالی را از قبیل:

مدیریت بازرگانی: برنامه دیپلماسی مدیریت بازرگانی در کالج رویال  به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان ما را برای محیط تجاری رقابتی ، که به سرعت در حال تحول و چالش برانگیز است ، آماده کنیم.

دروس پیراپزشکی و خدمات اولیه سلامت: کالج سلطنتی تجارت و فناوری Royal Crown مفتخر است که تنها برنامه اختصاصی و کاملاً یکپارچه پیش پزشکی را که هم اکنون در سراسر منطقه تورنتو بزرگ (GTA) موجود و منحصر به فرد برای اونتاریو را ارائه دهد.

پس از کارشناسی ارشد قبل از پزشکی: این برنامه برای دانشجویان آینده نگر که قبلاً دارای مدرک دانشگاهی یا کارشناسی ارشد دانشگاهی پیشرفته دیگری هستند ، طراحی شده است یا قصد تغییر یا تغییر شغلی یا ادامه تحصیلات ابتدایی خود را به سمت مدرک پزشکی دکترای پزشکی (MD) دارند.

 

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید