دانشگاه مدیریت تورنتو

Toronto School of Management

DLI:O131394510557
واقع در: Toronto
نوع: Private, College
رتبه: -
دوره‌ها: 4
تعداد دانشجو: +300 نفر
وب‌سایت https://www.torontosom.ca
توضیحات

 

دانشکده مدیریت تورنتو (TSoM) یک کالج نوآورانه پس از دوران متوسطه است که طیف گسترده ای از برنامه های متمرکز بر شغل را در مدیریت تجارت ، هتل داری ، گردشگری و حسابداری ارائه می دهد. TSoM برنامه های فعلی و مرتبط را ارائه می دهد که بر یادگیری کاربردی برای حمایت از موفقیت دانش آموزان و جوامع ما تمرکز دارد. با پشتیبانی ما و مهارت هایی که با ما می آموزید به موفقیت حرفه ای خواهید رسید. مدرسان مجرب ما با استفاده از تخصص آنها با استفاده از تخصص آنها ، بالاترین کیفیت شهریه را برای شما در دستیابی به پتانسیل های کامل خود ارائه می دهند.

پردیس پر جنب و جوش تورنتو در قلب پایتخت اونتاریو - مرکز تجاری و فرهنگی کانادا - واقع شده است و با وسایل حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی است. ما از استقبال دانشجویان از سراسر دنیا و هدایت آنها برای تبدیل شدن به حرفه ای های موفق هیجان زده ایم. ما می توانیم با ارائه پشتیبانی کامل  دانش و مهارت های مربوط به صنعت مورد نیاز برای پیشرفت در حرفه خود را به شما جهت موفقیت در همه جنبه های حرفه ای زندگی خود به شما ارائه کنیم. 

چرا دانشکده مدیریت تورنتو؟

دانشگاهی حرفه ای و بازار محور که از ارتقای سطح علمی  شما حمایت می کنند. برنامه های Co-Op پیوند مطالعات با کار واقعی: چهار مدرک دیپلم ما شامل آموزش در محل کار ، ادغام مطالعات در کلاس درس شما با تجربه کار عملی نظارت شده است که به طور مستقیم با اهداف علمی و شغلی شما مرتبط است.

موقعیت مکانی مناسب در مرکز شهر تورنتو: این مدرسه به راحتی در خط اصلی مترو ، نزدیک به ترکیبی از فضاهای تجاری ، مسکونی و خرده فروشی واقع شده است - اطمینان حاصل می کند که همه چیز مورد نیاز نزدیک شماست.

تمرکز بر روی تجربه شما: ما به طور مداوم عملکرد و رضایت شما را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که برنامه شما نیازهای دانشگاهی و پیشرفت شخصی شما را برآورده می کند ، و همچنان به خواسته های دنیای تجارت مرتبط است.

State of The Facilities Art: کلاس های جادار و مطبوع ما دارای کلاس های چند رسانه ای هنری ، اتصالات اینترنتی و تجهیزات صوتی هستند که محیطی بهینه برای یادگیری دارند. شما می توانید از رایانه های ما و وای فای رایگان برای انجام تکالیف برای کلاس های خود و برقراری ارتباط با دوستان و خانواده خود استفاده کنید.

 

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید