دانشکده مدیریت اکسندا

Acsenda School of Management

DLI:O19278931852
واقع در: Vancouver
نوع: Private, College
رتبه: -
دوره‌ها: 7
تعداد دانشجو: +500 نفر
وب‌سایت https://www.acsenda.com
توضیحات

 

دانشکده مدیریت اکسندا واقع در ونکوور در ساحل اقیانوس آرام کانادا یک مؤسسه تخصصی تجارت و مدیریت با تمرکز منحصر به فرد بین المللی است. اکسندا یک مؤسسه آموزشی کوچک و خصوصی است که برنامه های کارشناسی را در استان بریتیش کلمبیا کانادا طبق رضایت وزیر آموزش عالی بریتیش کلمبیا و تحت اختیارات قانون مجوز مدارج علمی بریتیش کلمبیا و تنها پس از بررسی دقیق کیفیت برنامه ها و توانایی سازمانی آن ارائه می دهد. اکسندا از سال 2004 مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) را با تخصص های مختلف ارائه می دهد و انتظار می رود مدرک کارشناسی مدیریت مهمانداری (BHM) را از ژانویه 2015 آغاز کند.

چرا دانشکده مدیریت اکسندا؟

ما بر ترکیبی منحصر به فرد از اندازه های کلاس کوچک، دسترسی آزاد به اساتید و استفاده از جدیدترین فناوری های آموزشی تأکید می کنیم. قادریم به خوبی با دانشجویان خود ارتباط برقرار کنیم و از نزدیک بشناسیم. ما نقاط قوت آنها را درک می کنیم و به طور مستقیم با آنها کار می کنیم تا بتوانیم سطح عمیق تری از تفکر انتقادی و دانش کسب و کار را در آنها پرورش دهیم. به عنوان یک کالج مدیریت و رهبری بین المللی، پردیس ما مملو از استعدادهای درخشان از سراسر جهان است. در نتیجه، فارغ التحصیلان ما فقط آموزش کسب و کار را دریافت نمی کنند - آنها تجربه گسترده و فرهنگی متقابل را به دست می آورند که آنها را برای موقعیت های تجارت بین المللی آماده می کند. دانشکده مدیریت اکسندا به عنوان نهادی متعهد در آموزش متعالی و ارتقاء یافته شناخته می شود. در این کالج برنامه های تضمین شده و با کیفیت ارائه می شود که فارغ التحصیلان را برای کار در بخش های منتخب بازار کار جهانی آماده می کند.

مأموریت:

ارائه برنامه های دیپلم و کارشناسی و خدمات مرتبط: برای پاسخگویی به نیازهای فراگیران؛ ارائه آموزش از طریق خانواده جهانی مؤسسات آموزشی و شرکا؛ ارائه آموزش از طریق مدل های آموزشی نوآورانه متناسب با شرایط فراگیران؛ برنامه به رسمیت شناخته شده در بریتیش کلمبیا، کانادا و سراسر جهان که کلیه الزامات تأیید و اعتباربخشی مناسب را برآورده کرده است.

لیست برنامه‌ها

برای استفاده از امکانات کانادااپلای وارد شوید و یکی از تعرفه های پرداخت را انتخاب کنید