دانشگاه لت بریج-کلگریUniversity of Lethbridge - Calgary
توضیحات

 

 

دانشگاه لت بریج-کلگری

دانشگاه لت بریج به یک دانشگاه جامع با طیف وسیعی از برنامه ها تبدیل شده است. بیش از 500 عضو هیئت علمی حدود 8500 دانشجو را در رشته های هنرهای زیبا، علوم سلامت، علوم انسانی، مدیریت، پرستاری، و علوم اجتماعی که منجر به اعطای مدرک دانشگاهی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در برنامه های دوره کارشناسی و فارغ التحصیلی می شود را  تعلیم می دهند. این مؤسسه همچنین برای تکمیل مدرک فرصت هایی را برای انتقال دانشجویان و فارغ التحصیلان دیپلم و مدرک هایی که منجر به تخصیص حرفه ای شدن در آن زمیه را می دهد ، فراهم می کند. این دانشگاه به عنوان یک دانشگاه رده بالای کانادا عمدتاً در مقطع کارشناسی، در رتبه بندی دانشگاهی کانادا مکلین (2017) رتبه سوم را در مقطع کارشناسی و رتبه اول در خدمات دانشجویی را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه لت بریج در کلگری، میزبان دانشکده مدیریت و دانشکده علوم سلامت است. ما مدرک لیسانس مدیریت کارشناسی، گواهینامه های مدیریت و کارشناسی پس از دیپلم برنامه علوم سلامت (بیشتر سلامت عمومی، و کمتر رهبری سلامت ) را ارائه می دهیم. در حال حاضر، دانشکده لت بریج کلگری در مرکز شهر کلگری است.

چرا دانشگاه لت بریج؟

دانشگاه لت بریج، محیطی را فراهم می کند که با نیازهای آموزشی و شخصی دانشجویان، از طریق آموزش عالی، قرار گرفتن در معرض تحقیق، تعامل با استادان و مدرسان، مشاوره تحصیلی، مشاوره و برنامه های فرهنگی، تفریحی و فوق برنامه، مطابقت دارد. ما بسیاری از روش های آموزش و یادگیری را ارزش می نهیم و حمایت می کنیم و تلاش می کنیم در استفاده از ابزارها، تکنیک ها و فن آوری های آموزشی برای تسهیل، اصلاح و بهبود تجربه آموزشی پیشقدم باشیم.

شعار ما Fiat Lux است که به این معنی است که اجازه دهید نور وجود داشته باشد، اشاره به روشنایی دارد که از تحقیق و یادگیری به دست می آید. ما می سازیم، تحقیق می کنیم و کشف می کنیم، و دانشجویان خود را در انجام آن الهام می بخشم. دانشجویان موضوعات مختلف را بررسی می کنند و در حین توسعه تفکر انتقادی و مهارت های تحلیلی که آنها را برای مشاغل آینده آماده می کند، کشف می کنند که آنها به چه چیزی علاقه شدید دارند. در دانشگاه لتبریج، فرصت های فوق العاده ای برای دانشجویان وجود دارد تا یادگیری خود را فراتر از کلاس درس ببرند و جهان را کشف کنند. ما برای کلاس های کوچک ، و محیط شخصی و شاد و دوستانه شناخته شده هستیم.

 

 

لیست برنامه‌ها (2)