دانشگاه یورکویل- ونکوورYorkville University - Vancouver
توضیحات

 

دانشگاه یورکویل یک دانشگاه در سطح ملی کانادا است که از طریق مدل های سنتی و تعاملی به ارائه دوره های برتر حرفه ای مبادرت می کند . برنامه های دانشگاه Yorkville انعطاف پذیری لازم برای تکمیل مدرک را ضمن تعادل سایر تعهدات ، با ارائه یک محیط یادگیری حمایتی ، بسیار مشارکتی و تعاملی ، به زبان آموزان و محصلین بزرگسال ارائه می دهد. با هدف ارائه برنامه های در دسترس برای هر دانشجو ، دانشگاه یورکویل دوره هایی را در قالب سنتی حضوری ، کاملاً آنلاین و در یک مدل ترکیبیحضوری و آنلاین  ارائه می دهد.

 

چرا دانشگاه یورکویل؟

برنامه های دانشگاهی دانشگاه یورکویل از نظر دانشگاهی بسیار دقیق و در عمل حرفه ای بسیار مورد توجه است. آنها آموزش ها و گواهینامه هایی را ارائه می دهند که به فارغ التحصیلان این امکان را می دهد که در حرفه های حرفه ای جایزه بگیرند و به پیشرفت جامعه کمک کنند.

 

مأموریت دانشگاه یورکویل ایجاد دانشگاه ملی است که برنامه های مدرک محور را برای شما فراهم می کند و منجر به مشاغل حرفه ای می شود که شخصاً پاداش می گیرید و به پیشرفت جامعه کمک می کنند:

 

• قابل دسترسی - دانشگاه یورکویل برنامه هایی آکادمیک را برای افرادی فراهم می کند که به دلایل دوری مکانی ، شرایط سلامتی و معلولیت و تعهدات خانوادگی ، شغلی یا جامعه ، در غیر این صورت قادر به تکمیل آموزش پس از دوره متوسطه نخواهند بود.

 

• سختگیرانه - دانشگاه یورکویل مطالب دانشگاهی چالش برانگیزی را توسط اعضای هیئت علمی که به صورت حرفه ای در زمینه دانش خود فعالیت می کنند ، را به دانشجویان برای به چالش کشیدن آنها مطرح می کنند.

 

• انعطاف پذیر - دانشگاه یورکویل برنامه های دانشگاهی را ارائه می دهد که به دانشجویان امکان می دهد مطالعات پیشرفت شغلی را با زندگی شخصی و حرفه ای خود ادغام کنند.

لیست برنامه‌ها (12)