کالج پزشکی هت- دانشکده بروکسنMedicine Hat College - Brooks
توضیحات

 

کالج پزشکی هت آموزش هایی را فراهم می کند که دانشجویان را برای مطالعات بیشتر ، مشاغل و زندگی آماده می کند. مردم ما علاقه مند به نشان دادن توان بالقوه خود  از نظر فکری ، عاطفی و اجتماعی هستند. از طریق هر برخورد ، با دانش آموزان و هر آنچه انجام می دهیم ، به دنبال شناخت و تشویق پتانسیلهای آنها به عنوان یادگیرنده ، کارگر و شهروندان جهانی خواهیم بود.

 

کالج پزشکی هات چندین فرصت منحصر به فرد برای یادگیری از طریق ارائه می دهد:

-ارائه مدارک تحصیلی با همکاری دانشگاه های آلبرتا

-انتقال دانشجویان به دانشگاه های استان  این امکان را می دهد که ادامه تحصیل و دریافت مدارک را از آنجا شروع کنند

-ارائه طیف متنوعی از گواهینامه ، دیپلم و برنامه های کاذبردب برای مشاغل و اشتغال در بازار

-دوره های آماده سازی کالج برای ورود به دانشگاه 

-هنرستان موسیقی و رقص

-آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم

-پردیس های پزشکی در شهر هات و بروکس

 

چرا کالج پزشکی هات؟

 

کالج پزشکی هات یک ارائه دهنده متمرکز در زمینه یادگیری ، آموزش و خدمات با کیفیت در جوامع خود است. دیدگاه کالج این است که منجر به تعالی یادگیری شود.

 

برنامه ها و خدمات در دانشکده دانش محور است و به فارغ التحصیلان فرصتی برای بهبود زندگی و پیشرفت در حرفه خود می دهد. کالج پزشکی هات بر ارایه کلاسهای کوچک ، آموزش با کیفیت بالا و پشتیبانی عالی دانشجویی تأکید دارد. این پشتیبانی ها شامل خدمات کتابخانه ای ، مشاوره تحصیلی ، خدمات معلولیت ، مهارت های یادگیری ، فعالیت های فرهنگی ، خدمات شغلی ، خدمات اقامتی ، مهدکودک ، مشاوره و برنامه های تفریحی و سلامتی است. این خدمات به گونه ای طراحی شده اند که دانشجویان با افزایش فرصت های خود برای موفقیت ، به نفع دانشجویان باشند.

 

کالج پزشکی هت همچنین فعالیتهای علمی و تحقیقاتی کاربردی را برای پرورش نوآوری و ارتقاء تعالی در تدریس و برنامه نویسی انجام می دهد ، در زمینه پشتیبانی از بخشهای صنعت که تخصص علمی ما می تواند در توسعه اقتصادی و جامعه کمک کند.

 

لیست برنامه‌ها (2)